Jednorożec

Jednorożec. Sokół jest jak dla mnie niesamowicie utalentowanym tekściarzem, nadchodzi nowa płyta i pewnie będzie zajebista jak wszystkie poprzednie.

Drugi singiel Jednorożec opowiada o szalonych czasach kiedy dorastaliśmy, jesteśmy w podobnym wieku więc doskonale rozumiem te historie. Mimo że na razie nie mam milionów jak Sokół, to też dla mnie obecne czasy są dużo lepszymi niż w czasy komuny.

Dostęp do wiedzy i usług przez Internet to jakiś cud dla szarego człowieczka, możliwości i łatwość podróżowania nigdy nie było tak dobrze. I można by tak długo, choć rozumiem że z drugiej strony szalone lata 90 to była nasza młodość.

Dla mnie lata 90 były bardzo kolorowe. Ale wolę obecne bo życie mi się dużo poprawiło pod każdym względem. I oby jak najdłużej najlepsze dopiero przed nami.

Jednorożec.

Pamiętam jak Sokół w wywiadzie mówił że kiedyś nie miał gdzie mieszkać, siedzieli na ławce i ostatni jego „autobus”. Odjeżdżał o 22:00, zostawał czasami do nocy a gdy ostatni kolega szedł do domu on zostawał na noc na „ławce” … Nie miał gdzie iść. Koledzy nie wiedzieli że jest bezdomny. Jedna ze scen w teledysku, Jednorożec.

2 komentarze do “Jednorożec”

  1. W latach 90 ludzie okradali zakłady państwowe, teraz politycy nas oszukują 🙂 właśnie słyszę ze Unia Europejska nie wypłaci miliardów euro bo Polska nie przestrzega prawa i żądza układy a nie sprawiedliwość.

    • myślę że dalej w państwowych zakładach mało przejmują się gospodarnością i wydajnością pracowników ^ ^, kiedyś braliśmy Unie Europejską z wzór a teraz w relacjach praworządności idziemy w drugą stronę niestety …

Możliwość komentowania została wyłączona.