Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke to bardzo barwna postać Polskiej polityki. Niestety jego wypowiedzi że jakaś królowa brała ślub w wieku 12 lat… są skandaliczne. Dla tego że kiedyś takie coś miało miejsce, to teraz też powinno się na to pozwolić.

Stuu pewnie by się cieszył jak by zalegalizować pedofilie, nie musiał by się obawiać więzienia i tego że nie będzie tam dla niego łatwo.

Janusz Korwin-Mikke lubi grać w szachy i czasami coś ciekawego powie, niestety jego poglądy są jak dla mnie złe.

Niestety tak samo jak idzie postęp, czasami idzie głupota.

Pan Korwin mówił też że Kobiety nie powinny głosować, i że są statystycznie głupsze, za przykład podał pierwsze sto miejsc najlepiej grających w szachy ? Nie powinno się uogólniać że każda kobieta jest głupsza, niektórzy faceci też nie powinni głosować.

Darmowy internet – real blog eu (real-blog.eu)


Przypomnijmy, w połowie października Onet jako pierwszy podawał informacje. Że szef sztabu Konfederacji Witold Tumanowicz złożył do sądu partyjnego wniosek na Janusza Korwin. Oskarżał go sabotaż kampanii. Chodzi m.in. o wypowiedzi Korwin-Mikkeo na temat pedofilii.

W rozmowie z Onetem Korwin-Mikke się bronił. Zapewniał, że jego wypowiedzi na temat pedofilii zostały zmanipulowane, a Tumanowicz. Który w Konfederacji reprezentuje środowisko narodowców, nie pozwolił mu się bronić.

Korwin-Mikke ostro o Konfederacji. „Po prostu zniknie” – Wiadomości (onet.pl)