Gwiazdy w TVP

Gwiazdy w TVP. Jestem pod wrażeniem że telewizja publiczna TVP, jest ciekawa innych galaktyk i jest otwarta na różne możliwości. Myślałem że przekazem jest że jesteśmy jedyni, w centrum i bóg poukładał planety. Może i poukładał ale kto poukładał inne galaktyki, czarne dziury i miejsca w których czas nie płynie?

Gwiazdy w TVP.

Fajnie TVP że szukacie, ale jednak jako społeczeństwo, nie wierzymy faktom. Częściej wierzymy w rzeczy których nie da się wyjaśnić naukowo. Przez to co głoście w telewizji publicznej mamy „dysonans poznawczy”, ale wierze w Was że będziecie misją której na czele jest mądrość a nie ogłupianie. Jest dużo dobrych ludzi w publicznej telewizji ale wierzę że „Ludzi dobrej woli będzie więcej”. Trochę zaczepiam religię bo już mam tego dość jak widzę gdy następnych pedofilów się ukrywa …

Gwiazdy w TVP

Wracając do tematu czas nie istnieje, choć jest w nas zegar biologiczny z rytmem dobowym, myślę że można go przestawić. Jak już widać tytuł trochę zmylający, chodziło mi o patrzenie w gwiazdy a nie celebrytów czy super ludzi z tej Firmy.


TVP.info piszę :

„Odkrycie to wynik programu badawczego Variables and Slow Transients (VAST), nakierowanego właśnie na poszukiwania nietypowych obiektów, prowadzone z pomocą teleskopu CSIRO’s ASKAP w Australii.

Niezwykłe zachowanie odkrytego obiektu

– Spoglądając w centrum galaktyki znaleźliśmy ASKAP J173608.2-321635 – nazwany tak od współrzędnych. Obiekt ten jest unikatowy: najpierw był niewidoczny, potem stał się jasny, pociemniał i pojawił się ponownie. To bardzo niezwykłe zachowanie – opowiada prof. Tara Murphy, współautora publikacji.”

1 komentarz do “Gwiazdy w TVP”

  1. Pingback: Rząd uderza w fotowoltaikę, ale jest rozwiązanie - real-blog.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.