Dawid Cameron o Polakach

Dawid Cameron o Polakach: To była wielka pomyłka. Przez imigrantów z Polski nie chce rozszerzenia UE”.

„Polacy chyba nieźle zaszkodzili sąsiadom z Europy Wschodniej. Którzy wciąż marzą o członkostwie w Unii Europejskiej. Blisko spełnienia warunków Brukseli są już co prawda Serbia i Albania. Ale zgodę na ich akcesję będą musieli podjąć jednomyślnie wszyscy członkowie UE. A premier Wielkiej Brytanii właśnie zapowiada, że nie zawaha się skorzystać z prawa weta, by nie doprowadzić do kolejnego „wielkiego błędu” jakim było już otwarcie granic dla. Polaków, co doprowadziło do „masowej migracji” ze Wschodu.”

Stonehenge, England, Dawid2

„David Cameron dał do zrozumienia. Że nawet jeśli Wielka Brytania zgodzi się na przyjęcie do grona państw UE część tych kandydatów. Na pewno ulec wydłużeniu będą musiały okresy przejściowe. Po których ich obywatele będą mieli szansę na korzystanie z pełni praw związanych z obecnością w Unii. Wszystko właśnie ze względu na to, co spotkało Wielką Brytanię. Gdy pozwolono tam szukać pracy Polakom. Zdaniem Camerona, trzeba dziś zrobić wszystko, by zatrzymać wreszcie „masową migrację” ze Wschodu.” cytaty z natemat.pl.

Nasz były premier Donald Tusk też wyjechał na saksy tylko do Brukseli. Podobno robotę dostał bo zgodził się między innymi na zaostrzenie prawa dla imigrantów w Wielka Brytania. Dla niego to przyjemne z pożytecznym bo zarobi trochę Euro i. Polaków zniechęci do wyjazdu na wyspy gdzie chętnie rodzą dzieci a co jest bolączką naszych rządzących. Którzy zrobili idiotyczny plan emerytalny i podatkowy.

Oczywiście dla nich spoko jakoś się wykręcą. Ale w kraju gdzie co rok jest mniej ludzi o przynajmniej. 100.000 system emerytalny powinien być tak skonstruowany by każdy odkładał na siebie. Bo będzie nas coraz mniej i garstka młodych nie utrzyma milionów na państwowych posadach oraz ludzi starszych.
Nie ma co liczyć że te barany się zreflektują czy ktoś za to odpowie. Zrobią nam emeryturę od 84 roku życia i wszystko, tylko kto tu jeszcze zostanie w Polsce ?

Nie ma się co dziwić że ludzie masowo wyjeżdżają np. do . Anglii tam życie na poziomie nawet jak się nie pracuje, a u nas można pracować i nic nie mieć. Wszystko i jeszcze więcej w podatkach zabiorą człowiekowi. W Szkocji nie płaci się za wodę o czym ostatnio głośno bo chcą w końcu pobierać od nich za to opłaty. Ale wyobrażacie sobie by do 2014 roku w POLsce była darmowa woda ? dwa różne światy jak niebo i piekło.

Londyn

Od Dawida Camerona można usłyszeć logiczne powody obaw o swój kraj. I ludzi którzy stworzyli sobie przyjemne państwo w którym się dobrze żyje prawie każdemu. Rynek pracy na wyspach nie jest z gumy, dodatkowe parę milionów. Polaków i  inne narodowości musi się źle skończyć dla jakości życia wszystkich ludzi w Wielka Brytania. A zwłaszcza Angoli którzy poczują różnicę. Bo dla imigrantów to będzie jak wygrana na loterii ale też w nieskończoność to nie będzie trwało.

Polscy dziennikarze i politycy często wypowiadają się że Wielka Brytania więcej otrzymuje z imigrantów niż im daje. Ale spójrzcie hipokryci ile Polska zabiera swoim obywatelom a ile daje ??

Gdyby każdy człowiek na świecie mógł mieszkać i pracować w Wielka Brytania to wyjechało by tam ze 100 milionów ludzi od razu. Angole reagują wcześniej bo myślą mądrze o przyszłości, a nie tylko o tym co teraz jak u nas w Kraju ,,, Anglia przypomina mi trochę Chicago, jeżeli do Wielka Brytania będzie chciało wyjechać następne parę milionów Polaków i innych to nie wiadomo czy nie wprowadzą wiz albo wyjdą z. UE, bo Im jako mocarstwu i tak będzie spoko a nawet lepiej samemu, bez idiotów, którzy mieczem wojują i od miecza zginą.

Lub jeżeli nie martwią się o przyszłość to muszą być pewni że jest bardzo prawdopodobne iż ona ich spotka szybciej niż im się wydaje, np. Greccy politycy.

Wiedzieli co się stanie ale do ostatniej chwili doili państwo i oszukiwali finansowo UE, przypomina mi to polskich polityków. Wiedzą że system emerytalny zły ale puki jedzie to niech jedzie. Jak padnie to padnie na razie ukrywają prawdziwy dług publiczny i jest dla nich dobrze. „Myślmy o wszystkich ludziach na ziemi i zróbmy świat spoko dla każdego, stać ludzkość na to, będzie przyjemniej, tolerancja, fausz i kłamstwo exit = good blue planet.

Już niedługo wybory samorządowe i wszędzie pełno plakatów, pięknie na nich wyglądacie, ale może jakimś przeźroczystym drukiem na dole portretu choć parę punktów, waszego programu poprawy życia mieszkańców np. Zawiercia ? bo tak to wybory Miss i Mistera miasta głównie w oparciu zdjęcia typu do dowodu, może jakaś debata w O.S.I.R ze wszystkimi kandydatami albo w innym miejscu bo jest w śród kandydatów człowiek z O.S.I.R, wiem że mogę się sam interesować ale chodzi mi o to że wolał bym program niż wasze piękne zdjęcia 🙂

Program mi po to by wam przypomnieć o niedotrzymanym słowie, lub wybrać człowieka który ma wizję podobną do mojej 🙂 być może po to by pochwalić wykonanie przedwyborczych obietnic.

Ostatnio mój nowopoznany znajomy który coś tam czytał na blogu mówi mi, lubisz sobie ponarzekać. Tutaj jest miejsce na mój hejt oraz podziw na życie i wszystko co mnie ciekawi, denerwuje, inspiruje itp. itd. Jednak z narzekaniem u mnie jest tak że jak sobie  tutaj popiszę to mi przechodzi i na co dzień zostaje sama  radość. Lub nawet nie jestem jakoś smutny gdy piszę, bo to wynika czasami z moich obserwacji świata a nie z doświadczeń osobistych.

Dawid.

.
Twitch Stream – Życie to nie gra a gra to nie życie, czasami bywa tak że życie jest grą lub żyje się by grać. Ja często nie gram ale jeżeli się zdarzy to może pod spodem pojawić się obraz z rozgrywki, na żywo 😉

Dawid.

.

„Jśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­isz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko.”  – Bruce Lee