Chiny and USA

Chiny and USA, to dwóch największych graczy na planecie Ziemia. Te super państwa cały czas walczą ze sobą na różne sposoby, wywiadowczy za pomocą szpiegów, gospodarczy czy geopolityczny, za pomocą innych słabszych państw. Teraz np. walczą ze sobą na Ukrainie, za pomocą Ukraińców i Rosjan.

Chiny and USA chyba będą zmieniać się miejscami na podium, mam na myśli dominacje Dolara i dominację wojskową. Jeżeli teoretycznie Państwo Środka rozpocznie produkcje broni, i da np. ćwierć miliarda wojskowych do pomocy Rosjanom. To myślę że spokojnie Wschód może ruszyć na Zachód Europy, przejmując siłą de piękne i bogate Państwa.

USA atakuje – real blog eu (real-blog.eu)

Jak uczy Bartosiak i Zychowicz, oczy świata skierowane są na Taiwan. Ten mały kraj ma super technologię, która jest potrzebna do np. sztucznej inteligencji. Bez której już nie można sobie wyobrazić naszego świata.


Na naszych oczach tworzy się historia. Spotkanie Xi Jinpinga i Joe Bidena jest ważniejsze, niż nam się wydaje [OPINIA]

78 lat temu przywódcy 50 krajów spotkali się w San Francisco, gdzie położyli podwaliny pod nową architekturę stosunków międzynarodowych. Dziś w tym mieście spotykają się przedstawiciele dwóch najpotężniejszych krajów na świecie. Niezwykle symboliczna analogia może pociągnąć za sobą równie dalekosiężne skutki.

Na naszych oczach tworzy się historia. Co mówi nam spotkanie Bidena i Xi – Wiadomości (onet.pl)