Antoni Królikowski

Antoni Królikowski został złapany i zatrzymany. Powodem chyba było palenie Marihuany ? Od razu wylał się hejt na super aktora i człowieka. Ludzie trzeba już w końcu dojrzeć i zrozumieć że thc może pomagać w poważnych chorobach.

Ja rozumiem że jeżeli się leczy i bierze np. kannabinoidy nie powinien prowadzić auta. Ale jeżeli zapalił tydzień temu i nie jest pod wpływem, tylko ma śladowe ilości we krwi. Który też ma śladowe ilości tylko alkoholu.

Obecnie narkotesty mogą wykryć śladowe ilości, które z pewnością nie mają wpływu na kierowanie pojazdem. Można udowodnić że np. tydzień po paleniu lekarstwa można już bez problemów jeździć, jednak w Polsce to jest trochę niemoralnie.

Być dopuszczone śladowe ilości w organizmie kierującego. Tak samo jak są śladowe ilości alkoholu a testery nie zabraniają jechać autem.


Antoni Królikowski

„Nie zażywam narkotyków”
„Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji. Czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania.THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki” – napisał na Instagramie.