3 Wojna Światowa

3 Wojna Światowa już trwa niestety… wielkie mocarstwa angażują się w konflikt na Ukrainie, pomagają lub przeszkadzają Putinowi. Wojna jest też gospodarcza i chyba o to chodzi Rosji, jeżeli Europa przejdzie na źródła odnawialne to wielka stacja benzynowa nie będzie miała jak zarabiać.

Ale też np. Państwo Polskie nie będzie miało wystarczająco pieniędzy na zachcianki polityków. Dla tego że żyją z marży na sprzedaży nam energii i paliwa. Świat staje na rozdrożu i nie wiadomo czy podniesie się po następnej wojnie atomowej.

Dofinansowanie dla TVP – real blog eu (real-blog.eu)

Czy wystarczy czasu Polsce na dozbrojenie się przed ruszeniem wagnerowców na zachód ? a może to kolejny blef ? Kurczę pieczone chyba dobrze już było … nie chce wojny i dziwi mnie to że inny jej chcą. Może martwię się na zapas ale chyba nasz świat zmierza do zagłady, Elon Musk ma racje, nie warto wyżywić świata za pieniądze które są przeznaczone na latanie w kosmos. Nasz świat tak czy inaczej kiedyś zginie, może przez 3 wojna światowa albo inaczej.


„Łukaszenka: Wagnerowcy proszą o wycieczkę do Warszawy i Rzeszowa
Temat wagnerowców również pojawił się w wypowiedzi Łukaszenki i to w kontekście groźby pod adresem Polski. Prezydent Białorusi stwierdził, że najemnicy z Grupy Wagnera proszą go o pozwolenie na „wycieczkę do Warszawy i Rzeszowa”.

Łukaszenka na spotkaniu z Putinem groził Polsce. „Wagnerowcy proszą o wycieczkę do Warszawy i Rzeszowa” (msn.com)

3 Wojna Światowa