23 numer

23 numer za mną chodzi ostatnio, dziwne uczucie jak co dzień to znacząca nazwa w kierunkach poruszania. Czasami tak jest że zamiast polityki chce coś napisać od siebie, długo nie było wpisu o niczym.

Dla Was to o niczym ale dla mnie, kod dzięki któremu odnajdę siebie kiedyś. By później i tak odejść w niepamięć, jak każdy ? „Czas płynie czas zmienia” a ja dalej lubię MIchael Jordan, Snoop and Dree, Sokół itp.

Jak na tą porę roku to miło się siedzi w szklarni, gdy słoneczko daje energie i tą sztuczną i życiową.

„Koleżka był dentystą, bo skończył długie studia Poczciwy i uczynny, chociaż dorastał w kłótniach Nie był bogaty z domu, przy domu była studnia W tym domu atmosfera na co dzień była brudna Pracował w gabinecie europejskiej sieciówki Kanały, aparaty, próchnica i licówki Miał dziecko z własną żoną, co znał ją z podstawówki W porządku była też, i nie bała się harówki On dobry był chłopina, i kochał zwierzęta Do schronisk porozwoził prezenty im na święta. Taka poczciwina generalnie uśmiechnięta I choćbyś bardzo chciał to nie powiesz o nim pętak. Nie pił w ogóle nic, raz na rok zajarał skręta Pech chciał, psy w ten dzień trafiły delikwenta. Siedzi pod celą teraz, co dobrze zapamięta. Pierwsza zwrotka specjalnie dla eks prezydenta!”

https://www.instagram.com/deawuide/

https://real-blog.eu/