Zawiercie2019 i nowy sklep Kaufland.

Zawiercie2019 miasto moich snów i marzeń ^ ^,. Otwarcie nowego dużego sklepu w centrum, spowoduje dla Nas duże zmiany. Zakończony przetarg na obwodnicę miasta, może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Ponieważ ruch osób przejeżdżających przez miasto Zawiercie, może zastąpić ruch aut zmierzających do dużych sklepów.

Obwodnica Zawiercia2019 na pewno odciąży główną ulice od wielu tirów, które jadą przez sam środek miasta. Czasami myślę że sklep Kaufland i galeria Brama Jury może spowodować taki sam ruch na drodze 78 jak przed obwodnicą.

Duże sklepy mogą spowodować też większy ruch w okolicznych sklepach czy barach, w centrum miasta i nie tylko. Na pewno w lato będzie dużo więcej Ziemian w mieście lub przynajmniej w centrum. Już sobie to wyobrażam mmm, pełno ludzi próbujących poznać sens życia po „napojach” bogów albo bez, pełno pojazdów elektrycznych, dronów czy bram teleportacji. Ponieważ wszystko bardzo szybko się rozwija.

Są plusy i minusy ale chyba jednak więcej plusów, każde dobre miasto ma duże sklepy.

Nie chodzi mi o to że musimy być jak każde inne duże miasto, są po prostu z tego korzyści dla nas wszystkich zamieszkujących ten wspaniały region.

Fajnie że coś się dzieje i może nie będę już musiał jeździć czasami do M1. A może już całkowicie przerzucę się na zakupy w internecie. Ponieważ to wygodniejsze i tańsze. Jak by się nie działo to i tak myślę że duże sklepy w tych miejscach, spowodują więcej plusów niż minusów.

Przydało by się jeszcze więcej dróg dla rowerów by dojechać w każde miejsce na np. desce elektrycznej 😉

Miasto Zawiercie2019.

Zawiercie2019.