Wybory obowiązkowe.

Wybory. Nie wydaje mi się, że trzeba tak namawiać do wyborów obowiązkowo wszystkich. Jak mówi Profesor Robert Gwiazdowski, trzech żuli z pod sklepu, ma więcej głosów niż profesor uniwersytetu.

Jedyne co pewne z wyborami to wybór wyżej wymienionego Profesora. Niektórym ludziom polecał bym zapoznanie się z programem partii, ewentualnymi niespełnionymi obietnicami w przeszłości, lub zdrowemu rozsądkowi.

Myślę że nie konieczne jest chodzenie wszystkich ludzi na wybory, najlepiej to robić jakiś szybki test na inteligencję i po pozytywnym przejściu, dopiero możliwość głosowania. Ponieważ obietnice wyborcze są coraz bardziej absurdalne. Wybory nie powinny być obowiązkowe i najmądrzejsze media z misją nie powinny tak namawiać wszystkich.

Wybory są ważne ale oprócz głosów żulów. Ponieważ oni źle podpowiedzą. Dlatego lepiej nie namawiać wszystkich. Ponieważ nie każdy myśli dobrze.

Jeszcze trochę obiecają nam zieloną wyspę, a my jako kraj w to uwierzymy. Jeszcze trochę i będziemy druga Japonia, jak to kiedyś nam obiecywali. Najważniejsze jest by wszyscy głosowali, mi nie odpowiada, ponieważ uważam większość za niezbyt mądrych. I siebie też zaliczam do tej grupy żeby nie było 🙂 .

„Adoptowane dzieci przez pedałów
Gloryfikacja wynaturzeń ciągle mało
To nietolerancja już zdmuchnij kurz
Z drugiej strony ksenofobia „

” Urodziny czerwone stringi maturalne sztuk 
Jak to ze jest Bóg który wie po co to wszystko jest dokładnie 
ludzie na górze, śmieci na dnie „

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide