Wiek emerytalny Polaków

Wiek emerytalny Polaków, stał się ważnym tematem w Polsce. Każdy Polak będzie mógł zagłosować czy chce wydłużenia wieku emerytalnego, i jeżeli wygra PiS wybory to mówi że posłucha ludzi.

Może spytać ludzi czy chcą pracować tylko przez 15 lat, ciekawe co by powiedzieli i czy by politycy ich posłuchali. Dziwi mnie takie zachowanie, wiadomo że każdy chce pracować jak najkrócej po co nas o to pytać ??

W Unii Europejskiej muszą ludzie pracować dłużej, nawet we Francji były o to ostatnio duże zamieszki. Dziwi mnie to że nie mówi się o demografii, że program. 800 + to nie poprawa dzietności, a jeżeli nie to wyginiemy jako społeczeństwo w 100 czy 200 lat.

Może przy okazji referendum w sprawie wieku emerytalnego powiedzieć, o skutkach dla gospodarki kiedy 50 procent społeczeństwa będzie na emeryturze ? Martwią mnie takie tematy bo jeżeli PiS chce rządzić po swojemu, a nie w porozumieniu z. Unia Europejska, to znaczy że albo nas wyrzucą w końcu albo sami wyjdziemy bo już ani jednego Euro nie dostaniemy. A co najważniejsze nie pieniądze ale wrogowie na zachodzie, z wrogami na wschodzie mogą się połączyć przeciwko nam, PiS od dawna mówi że Niemcy są złe bo np. nie chcą zapłacić reperacji. . .

Wiek emerytalny Polaków


PiS ujawnił drugie pytanie referendalne, które ogłosiła była premier Beata Szydło. Partia rządząca chce zapytać Polaków, czy są za podniesieniem wieku emerytalnego. — Całe to referendum to jest wielka manipulacja, która może mieć dramatyczne dla Polski skutki gospodarcze — mówi Onetowi rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula prof. Wawrzyniec Konarski.

PiS chce pytać o wiek emerytalny w referendum. „Polityczna schizofrenia” – Wiadomości (onet.pl)