UE zaostrza przepisy 2

UE zaostrza przepisy programistyczne 2, czyli nasze np. Ekspresy z połączeniem do Internetu, muszą mieć lepsze zabezpieczenia na wypadek cyberataku. To jest chyba przeciw temu by ktoś nie użył kawy i mleka dla żartów zdalnie.

Trochę żartuję, rozumiem że najwksze wojny toczą się na komputery. A już najcenniejszym skarbem nie jest np. Złoto tylko Wiedza. Zdaje sobie też sprawę że zabezpieczyć oprogramowanie na wypadek ataków hakerów, to iluzja.

Pegasus i inne programy do szpiegowania, oraz wchodzenie na tajne serwery policji przez małolatów, za pomocą komputera. Udowadnia że nic nie jest w stanie się oprzeć, dobremu wirusowi. Który już niebawem będzie miał sztuczną inteligencje, do swoich szybkich obliczeń.

UE zaostrza przepisy programistyczne 2

„Unia Europejska planuje wprowadzić surowe zasady dotyczące zabezpieczeń dla twórców produktów cyfrowych. Firmy będą musiały udowodnić, że spełniają podstawowe wymagania w zakresie cyberbezpieczeństwa. Lista obejmuje szeroką gamę produktów, od sprzętu AGD i innych domowych sprzętów podłączonych do Internetu, aż po oprogramowanie i komputery.”

Czytaj więcej na biznes.interia.pl