Targi na Tajwanie: Przełom w technologii AI

Targi na Tajwanie: Przełom w technologii AI

Targi Computex 2024 na Tajwanie były świadkiem prezentacji nowych komputerów z zaawansowaną technologią. AI, które obiecują zrewolucjonizować sposób, w jaki korzystamy z urządzeń elektronicznych. MSI, znany producent sprzętu komputerowego, zaprezentował swoje najnowsze komputery PC napędzane. AI, które mają na celu zwiększenie efektywności i prywatności użytkowników. ADATA, inny czołowy gracz na rynku, ujawniła plany dotyczące laptopa do gier z rozwiązaniami. AI, który może pochwalić się dyskiem SSD o pojemności do 24 TB i 96 GB pamięci DRAM.

Podczas targów, producenci chipów tacy jak Nvidia, AMD, Intel, Qualcomm i Arm zapowiedzieli, że nadchodzi era komputerów. AI, które będą stanowić 65% całego rynku PC do roku 2028. To oznacza, że konsumenci i pracownicy biurowi ponieważ będą mogli korzystać z laptopów i komputerów stacjonarnych wyposażonych w specjalistyczne układy scalone. Przeznaczone do uruchamiania i obsługi aplikacji AI. Takie rozwiązania mają przynieść korzyści w postaci zwiększonej prywatności i możliwości wykorzystywania AI do pracy z własnymi dokumentami i danymi.

Targi na Tajwanie: Przełom w technologii AI.

Pat Gelsinger, CEO Intela, podczas przemówienia na targach Computex 2024, nazwał komputery. AI rewolucją na rynku, porównując ich wpływ do momentu pojawienia się Wi-Fi. Wskazał na to, że komputery AI mogą być bardziej konkurencyjne cenowo niż produkty rywali. Co może przyczynić się do wzrostu popytu na te urządzenia w najbliższych miesiącach.

Targi Computex 2024 pokazały, że przyszłość technologii AI jest już tuż za rogiem, a nowe komputery z AI są gotowe, by zmienić nasze życie i pracę. Z pewnością będziemy świadkami dalszego rozwoju i innowacji w tej ekscytującej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *