Prąd z Atomu

Prąd z Atomu jest bardzo tani, jeżeli zrobi się to samemu. Jeżeli się to kupi to nie wiadomo jak to wyjdzie, zwłaszcza jak nie ma uczciwego przetargu. Oglądałem ostatnio fajny wywiad z Panem Januszem Palikotem, w hejt parku.

Fajnie to wyszło i miło się oglądało, były polityk mówił że. Unia Europejska przez swoje podziały nie zyskuje tego co by mogła. Wiele krajów robi po swojemu politykę i z każdym nowym Rządem wizja Świata się zmienia.

Np. Polska kupuje Elektrownie od USA i Korei, a to Francja jest płatnikiem Unii i ciągle nam pomaga. Tak samo jak Niemcy dokładają do Unii i Kiedyś Wielka Brytania, a. My zamiast się odwdzięczyć i u nich kupić prąd z atomu to chcemy z Korei.

Jak napisałem wcześniej wiele krajów Unii Europejskiej robi podobnie, i wiele miast i my sami nie czujemy się wspólnotą. Kościół daje tego taką namiastkę, ale to trochę skomplikowany temat o którym nie chce mi się teraz pisać.

Ja kiedyś głosowałem na Pana Janusza Palikota, i myślę że dalej bym to zrobił. Fajne mądre podejście do świata, no i Zioło legalne w końcu jak w Waszyngtonie, ale to temat na inną historię.

Cieszę się że będziemy mieć Tanią elektrownie, i zakończymy ten trujący temat z węglem. Myślę że energia odnawialna to najlepsza inwestycja państwa, jak i zwykłego obywatela, choć by po to by zyskać niezależność. Nienależność no i oczywiście gwarancje dostawy.

Prąd z Atomu

Kopalnie węgla nie były dobrym pomysłem, trują nasze powietrze i jesteśmy statystycznie gorsi od ludzi co oddychają czystym powietrzem, które jest niezbędne dla naszego prawidłowego funkcjonowania. A przecież zdrowie najważniejsze, i do tego dużo tańsza teologia niż kopalnie w Polsce, do których jeszcze przez przynajmniej 50 lat będziemy dopłać.

Brawo PiS fajny ruch, chcemy mieć w końcu tani prąd.