Paweł Kukiz

Ostatni wywiad na RMF FM, Panie Pawle … Słyszałem chęci by odezwał się do Pana, Donald Tusk i dogadacie się w sprawie np. związków partnerskich. Porozumiecie się za pomocą referendum, i zrobicie jak będą chcieli ludzie. Większość ludzi nie myśli o dobru wspólnym tylko podświadomie lub świadomie, tylko o sobie.

Trzech żuli spod sklepu przegłosuje profesora uniwersytetu, powinny być jakieś szybkie testy na inteligencje przed każdym głosowaniem, bo tu jest jak jest.

Politycy powinni decydować w imieniu ludzi i myśleć o przyszłości bo np. starsi ludzie, mają gdzieś zadłużenie państwa, chcą jak najwięcej a co będzie później to się nie przejmują.

Może połowa z nas rozumie problemy demografii, inflacji, ukrytego długu publicznego i tego nie ukrytego co bije na tablicy w Warszawie.

Paweł Kukiz.

W referendum ludzie powiedzą że chcą 4400+ i inne dodatki, Wy rządzicie wiec działajcie i pamiętajcie o tym że podpisaliśmy umowy, traktaty i powinniśmy dotrzymywać słowa, robić prawo coraz lepsze i zgodne z Unią Europejską.

Paweł Kukiz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *