Nowy rok 2014

2014. Nowy rok już blisko, już jutro kalendarzowo jesteśmy rok starsi, jak to kiedyś rymował Warszawski Deszcz czas płynie czas zmienia, życzę każdemu by spełniły się jego dobre marzenia, piszę dobre bo niestety ale niektórzy na ziemi mają marzenia np. takie by wysadzić się w powietrze i zabić jak najwięcej ludzi …

ostatnio w Wołgogradze a w przeszłości w wielu miejscach na świecie zabijają potwory by dostać nagrodę w niebie … religia każde wierzyć i ufać bezgranicznie, każe zginąć, zabić innych i niektórzy to robią. Tysiące lat cywilizacji teoretycznie można by żyć w spokoju na ziemi, ale musiałby każdy chcieć i by każdy chciał życzę sobie i wszystkim.

Życzenia noworoczne:

Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku. Szelestu w kieszeni, i słońca promieni, oraz by rok cały, po prostu był wspaniały.

Nowy rok 2014

W Nowym Roku życzę Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, niech taneczny, lekki krok, będzie z Tobą cały rok. Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu.

Zimnych śnieżynek, ciepłych pierzynek. Dużego bałwanka, radości na sankach. Choinki pachnącej, kolędy radosnej. Dużego szampana, zabawy do rana.

Pełnego brzuszka, białego puszka, humoru dobrego, sylwestra pijanego, dużo przyjemności, jedynej miłości, kogoś u twego boku, tego ci życzę w Nowym Roku!

365 szczęśliwych dni, 52 cudownych weekendów, 12 wspaniałych miesięcy, 4 kolorowych pór roku, spełnienia marzeń, w Nowym Roku! 2014

Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku, szczęścia w Nowym Roku!

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku, z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

 KASTA przedstawia podwójne video z płyty „PRAWDA NAGA” do utworów „BÓL” I „KASTASTYL” z gościnnym udziałem reprezentantów 3WKASTA — w osobach NULLO i SZADA AKROBATY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *