Natalia Janoszek

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek to „chyba trochę” oszustka, Krzysztof Stanowski w swoim Programie rozwalił Karierę Kobiecie. Dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy, dla mnie spoko że Krzysztof Stanowski zrobił takie coś. Ponieważ ta kariera szła tak dobrze jak Polskiego Konsula którego Grał Piotr Fronczewski, Kobieta niech się nauczy mówić prawdę póki to nie zaszło za daleko.

Osobiście nic nie mam do kobiety poza kłamstwem które szerzy, poza tym bardzo miło się słucha i jest na co popatrzeć. Może taka rozpoznawalność którą dał Krzysztof Stanowski kobiecie, pozwoli na zrobienie w końcu Kariery w Hollywood.

Niesamowite że ci wszyscy dziennikarze nie zweryfikowali tych informacji o Natalii Janoszek, że mówiła co chciała z kapelusza i nabrała prawie wszystkich. A może jest takich osób więcej ?


„Stanowski zakończył karierę Natalii Janoszek? Ekspertka od spraw wizerunku nie pozostawiła złudzeń


Ekspertka od spraw wizerunku zabrała głos w sprawie Natalii Janoszek. Czy nowe doniesienia od Krzysztofa Stanowskiego mają szansę pogrążyć karierę zawodową aktorki i modelki? Okazuje się, że nie warto mieć złudzeń…

Stanowski zakończył karierę Natalii Janoszek? Ekspertka od spraw wizerunku nie pozostawiła złudzeń (msn.com)

Natalia Janoszek

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide