Jodek Potasu

Jodek Potasu to jakaś szansa na promieniowanie, tego surowca nagle wartość wzrosła. Ciekawe czy będzie jak ze szczepionkami, mam nadzieje że nie wysadzą Elektrowni ani nie będzie rakiety nuklearnej…

Sam myślę żeby kupić, przecież już chyba nic mnie nie zaskoczy. Nawet może się zdarzyć, że będę musiał iść na wojnę, albo się przeciwstawić władzy i iść do więzienia. Teraz jak Młodzi Rosjanie przeciwstawiają się pójścia do wojska, myślę że to fajne.

Dzięki tym dzielnym Rosjanom jest nadzieja na przełom, myślę że można się dogadać nie zabijając się nawzajem. Fajnie gdyby Putin „zginął”, fajnie jak by się piekło skończyło.

Mam nadzieje że „dobry świat” zwycięży i będzie jedno wielkie państwo, które będzie gwarantować koniec wojen światowych. Między konkurującymi ze sobą państwami. Państwami które chcą być tymi jedynymi najlepszymi, a jak nie „to mogę kopa w jaja dać, i palec w oko wsadzić” …

Są różne rasy i religie, i każda w pewien sposób chce przekazać młodzieży że jest narodem wybranym. Myślę że to błędne koło, i że czas z tym skończyć, skoro Putin z Kaczyńskim się nie lubią i chcą wojen, to niech stają w pierwszym szeregu.

Źle się z tym czuję że być mogę zmuszony, do morderstw innego narodu w imię polityki, statystyki, itp …

Ale mimo wszystko Wierzę że będzie dobrze, i dobro zwycięży.


Coraz więcej osób pyta w aptekach o jodek potasu. Środka zaczyna gdzieniegdzie brakować, choć wciąż jest dostępny w wielu punktach. Sytuacja jest na szczęście daleka od paniki, zresztą zdaniem lekarzy i władz lokalnych taka nadgorliwość jest nieuzasadniona, bo dystrybucją jodku potasu dla każdego mieszkańca mają się zająć gminy.

Jodek Potasu