Gonimy za wyglądem

Gonimy za wyglądem

„Gonimy za wyglądem, statusem, rzeczami, gubiąc po drodze ,twarze więzi ludzi.” Cytat pochodzi z mojego Facebook, zawszę zajdę tam coś ciekawego. Ale jakoś już nie mam ochoty tam pisać, co czuje i myślę.

A Wy jak myślicie co myślę o tym zdaniu ? że to prawda czy może, nie za bardzo ?

Myślę jak zazwyczaj, że wszystko ma swoje wady i zalety.

Gonimy za wyglądem ?

Fajny wygląd może świadczyć o człowieku, jego zdrowiu i mądrości, że jak się dba to się ma. Jeżeli bierzemy pod uwagę ubranie, ktoś kto ma fajne drogie ciuchy, znaczyć może że jest mądry i poradził sobie w życiu, pracuje i zarabia a nie narzeka na system.

Pogoń za rzezami ?

Jeżeli ktoś woli mieć super zamek i w nim się zamknąć, zamiast być otwartym i mieć dużo przyjaciół. Jeżeli ktoś lubi być sam to czemu mu tego zabraniać ? czemu jedynie słuszny pogląd to twarze i ludzie a nie np. drzewa i gwiazdy.

Różnie wszystko można rozumieć, ja np. czasami lubię być sam w ciszy ^ ^,

Gonimy za wyglądem

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide