Chce dobrze dla Ziemian

Ktoś chce dobrze dla Ziemian. Jest pewien Gościu który dąży do większego kolektywnego oświecenia. Ten kto głębiej wchodzi we wszystkie treści, już z początku wie że to mega mózg. A Ci co nie czytali strony głównej za chwile się dowiedzą, kogo mam na myśli. To Elon Musk, który z czasem da Internet za darmo dla każdego, ten kto sprzedawał auta elektryczne z pakietem darmowego dożywotniego ładowania. (w oryginalnych ładowarkach Tesla, np. w California)

Nie piszę tego by się podlizać do najbogatszego i chyba najmądrzejszego obecnie, człowieka na Ziemi. Też tak uważam że warto mieć prąd za darmo, bo można już mieć. Śmigać autami elektrycznymi które np. zamiast zużywać tarcze i klocki, ładują energie do akumulatorów. Które nie trują powietrza jak ropniaki, które nas zabiją szybciej, itp.

Darmowy Internet to niesamowite narzędzie do zwiększania ludzkiej mądrości, oczywiście dobrze wykorzystany. Może kiedyś spełni się idea Nicola Tesla, i ludzie będą mieć prąd prawie za darmo a nie o np. 40 procent droższy …

Dziwni mnie że ludzie jeszcze bronią tych kopalni, gdzie praca uwłacza godności człowieka. Skoro można mieć prąd z czystszych źródeł, nie niszcząc powietrza byli byśmy ogólnie lepsi niż oddychający smogiem. A zdrowie powinno być priorytetem nawet gdyby te technologie były droższe, niestety priorytetem np. u nas w Kraju może być pomoc ZUS-owi w dłuższym przetrwaniu, gdyby ludzie byli zdrowsi do system się załamie.

Nie podejrzewam polityków o takie działanie ale jestem na fazie, więc różne myśli mi do głowy przychodzą. Podsumowując, fajnie że w tym świecie są ludzie co myślą o całości Ziemian i chcą dla nich dobrze. Choć by dla tego że darowy Internet pozwala na szybkie weryfikowanie wielu prawd, im więcej fałszywych prawd zginie tym dalej i szybciej jako Ziemianie polecimy, i przetrwamy dalej gdy Ziemi już nie będzie.

dobrze dla Ziemian

Dobrze dla Ziemian.