Co po wojnie

Co po wojnie

Co po wojnie, z serii Political fiction. Widziałem trochę wywiadów z Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz i częściowo słuchałem książki, darmowy fragment 🙂 Zajebiście mądrzy ludzie, myślę że oni powinni być w wojsku naszym.

Słyszałem wiele opinii na temat wojny Rosja z Ukraina, ale jeszcze nie słyszałem tego co mi przez myśl przeszło dziś. Myślę że ktoś inny chce być prezydentem i władcą Rosji, może Roman Abramowicz ? Który sprzedaje swoją Chelsea FC, nie wiem.

Czuje że to jedyny sposób by go odsunąć od władzy, wypuścić go na przegraną wojnę. Styl perfidny ale polityka nie takie miała w przeszłości zagrywki. Dużo ludzi zginie ale ja od kąt mnie nauczyli. By szukać w każdej sytuacji dobrych stron, widzę też te dobre, mimo tego że miliony ludzi mogą umrzeć…

Dobrze się stało że UE się zjednoczyła, dobrze zareagował Prezydent USA. Bardziej nasza Ziemia się zjednoczyła i poparła dobro, czuję że dobro może wygrać. Czuje że jak śpiewał Niemen o tym że Ludzi Dobrej Woli jest więcej, naprawdę ich jest więcej. I są razem i razem są mocni, dzięki Internetowi trudniej ukryć prawdę.

Gdyby nie Epoka cyfrowa która wszystko zapamięta, znowu książki różnych krajów zapisały by troche inne odczucia przed, w trakcie i po wojnie.

Political fiction

Co po wojnie

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide