Auta Elektryczne w Polsce 2.0

Auta Elektryczne w Polsce 2.0 w Polsce to jeszcze nie ta dekada. Niestety słyszałem że na głosowaniu w Unii Europejskiej, tylko Polska była przeciw nowym technologią. Przeciwko autom elektrycznym i źródłom odnawialny.

Niestety nie jest tak dobrze jak myślałem że będzie, Polski Rząd będzie utrudniał przemianę na auta które nie trują powietrza. Niestety człowiek jest tak skonstruowany że potrzebuje w miarę możliwości czystego powietrza, by super funkcjonować. Teoretycznie gdyby jeździły tylko auta elektryczne, pomijając obecne przeszkody z dostępnością prądu. Myślę że spokojnie przynajmniej 100 tyś ludzi by żyło dalej, bo myślę że przynajmniej tyle bezpośrednio umiera bo wdycha trujące powietrze z węgla.

Auta Elektryczne w Polsce, jeszcze nie teraz.

Myślę że to biznes i np. Polska dalej chce kupować ropę i sprzedawać z dużą marżą, chyba im nie na rękę byśmy mieli prąd gratis, i nie kupowali paliwa. Nie wiem czy mam tylko takie wrażenie czy nasz kraj nie dba o obywateli. Myślę ze politycy chcieli by też, mało płacić emerytur, dużo mniej niżbyśmy sami sobie odkładali ten ZUS. Najlepiej to nie płacić wcale i niech się ludzie tróją złym powietrzem, i szybko umierają.

Trochę ostro poleciałem, sorry.

Auta Elektryczne w Polsce 2.0