albo-albo.blog.pl

Albo-albo.blog. Ciekawie się pojawiłaś, i ciekawe czemu Ciebie już nie ma ? ciekawe „imię” wybrałaś, Maja. Ciekawe czy może ja tego powodem byłem, wszystko jest możliwe, i co Maja teraz muszę kasować linki ? Luzik rozumiem, różnie w życiu bywa i ludzie czasami zmieniają blogi, nazwy i chęci.

Nie wiem czemu ale akurat teraz mi się przypomniałaś 🙂 wiem blogroll jest po to by czytać innych, ale ja czasami raz na rok zaglądnę, ciągle jakiś zamyślony jestem i nie wiem o czym będę jutro myślał 🙂 jeżeli to nie był przypadek, i chcesz coś wiedzieć zapytaj szczerze a ja odpowiem tak samo 😉 staram się być nieprzewidywalny, trudno mnie jakoś podejść i choćby poznać, chyba że się powie w prost o co chodzi\ bez gierek, nie lubię nieszczerości.

A jeżeli to był przypadek to i tak mnie to zastanawia 🙂 może kiedyś wpadniesz i rozwiejesz moją ciekawość ? było by fajnie wiedzieć czemu już Cie nie ma ? czasami wydają mi się różne rzeczy a rzeczywistość jest zupełnie inna.

I tym razem również może mi się tylko tak wydać, że coś dziwnego w tym było a to normalna sprawa bez drugiego dna. Albo-albo.blog.

Jeżeli jeszcze piszesz i chcesz lub masz mnie w blogroll, to poinformuj mnie tym razem 😉 odwdzięczę się tym samym. Rzadko spotykam ludzi co myślą podobnie, tymczasem może jeszcze się kiedyś spotkamy.

Dobranoc.


albo-albo.

Mistrz Stanisław Lem 😉