Afganistan – Największa przegrana USA

Afganistan. „Były prezydent Donald Trump ostro potępił prezydenta Joe Bidena i katastrofę rozgrywającą się od weekendu w Kabulu w Afganistanie. – Nasz kraj nigdy nie był tak upokorzony – uważa Trump.”

Dla mnie to kolejna wojna nie po między państwami a Religiami… Talibowie już zapowiadają wprowadzenie szariatu. Nie da się wygrać z Muzułmanami, dla tego że mają tak skonstruowaną religie by mieć jak najwięcej dzieci. Jeszcze może 5 lat, może 10 i przejmą władze w Niemczech, a później Francji i na całym świecie.

Sami też przyczyniacie się do tego, mając swoich bogów i traktując innych z perspektywy religii… Np. w Polsce jest katolików więcej, ustalają sobie prawo pod siebie i biorą kasę z budżetu bez zgody wszystkich obywateli. Żadne 500+ czy nawet 4400 + nie zmieni demografii, kiedyś muzułmanów będzie więcej i oni będą zachowywać się jak Wy, albo i gorzej.

Afganistan.

Gdyby był jeden bóg na planecie Ziemia, było by to jeszcze do zniesienia… Mam kolegę w pracy który jest Katolikiem i czasami rozmawiamy o religii, kiedy brakuje mu argumentów mówi, „Kościół był od zawsze i zawsze będzie” … dla mnie to tylko 1000 lat w życiu naszej planety, ale jego to nie przekonuje.

Mimo wszystko myślę że USA wygra w Afganistanie ale Szariat z czasem jest nieunikniony, ze względu na demografię.

„Prawdziwy Mistrz jest wiecznym uczniem.” YI LOL