14 styczeń kalendarz

14 styczeń kalendarz.

Dziś dzień ukrytej miłości. Dzień ludzi nieśmiałych i do tego gra wielka orkiestra. Wiem troszkę o byciu nieśmiałym ^ ^ .

14 styczeń. Wyraźnie widać że jest problem finansowy w służbie zdrowia. Ale gdyby nie pomoc Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to było by tragicznie.

Pamiętam że kiedyś rozgryzałem temat Pana Owsiaka, za pomocą Matka Kurka. Jedynie co można mu zarzucić to że nie mówi ile zarabia. Powód jest prosty wielu ludzi w Polsce by zazdrościło, i za połowę tej kwoty zadeklarowało by lepsze zaangażowanie … nikt nie jest idealny i głupio mówić o atomie, gdy u Pana Owsiaka całe kilogramy dobrego sprzętu z którego chyba każdy skorzysta, choć nikt by nie chciał.

14 luty dzień ukrytej miłości, myślę że każdy coś takiego przeżył a jeżeli nie to znaczy że jesteś jeszcze młodym człowiekiem 😉 i to dopiero przed Tobą ^ ^ . Niektórzy mają to największe szczęście w życiu być z odwzajemnioną miłością. W naszych szybkich czasach informacji oficjalnie połowa małżeństw się rozwodzi, a ilu żyje w niekoniecznie miłości nie wiadomo. Pewne jest to że warto spróbować choć by miało nie wyjść. Warto spróbować się poznać a nie żenić od razu, jeżeli ktoś stanowczo nie kocha to nie ma sensu namawiać *wytłumacz to miłości, wiem.

Sam jestem raczej nieśmiały ale kiedyś bywało dużo gorzej. Wyobraźcie sobie że ładna dziewczyna opowiada w koło że się jej podobacie. A wy jesteście tak nieśmiali że zmieniacie temat lub inaczej to w sobie dusicie. Ale nie podejdziecie i nie porozmawiacie… dla normalnych ludzi to głupie ale to właśnie nieśmiałość.

Dzień nieśmiałość, ukrytej miłości i miłość pomocy przez WOŚP, 14 styczeń.

Niżej trochę wielkiej mądrości i miłości do świata zawartej w muzyce. Starej muzyce ale kiedy takie proste rzeczy zrozumieją wszyscy nie wiadomo. Masy są ogłupiane dla np. pieniędzy … ale wiem że kiedyś prawda zwycięży. I większość a nie mniejszość będzie szczęśliwa, a problemy będą jak zapobiec zagorzeniu od żywiołów lub kosmosu, a nie od sąsiednich państw.