YouTube

YouTube.

Przyzwyczaiłem się już że dodaję do wpisu jak film z YouTube. Jedno z moich ulubionych zajęć, oglądać coś na temat chodzący mi w danej chwili po głowie. Zawsze znajdzie się coś ciekawego i wartego uwagi. Jest też oczywiście dużo kopi, kopi oraz bzdur żnego rodzaju.

Zastanawiałem się dziś nad tym czy zrobić przed wejściem na stronę, komunikat (+18) o obowiązkowej pełnoletności by wtedy dopiero móc oglądać mój blog :).

YouTube

Doszedłem do wniosku że na razie tego nie zrobię, i tak jak ktoś chce coś zobaczyć, ma np. 12 lat to zaakceptuje i wejdzie nie ma problemu. Myślę też że na stronie nie ma jakiś strasznych opowieści, może razić trochę moje tolerancyjne nastawienie do świata ale tak myślę i nikomu nie wmawiam nic na siłę 😉

Jeżeli znajdą się głosy ludzi lub jakiś instytucji rządzących które przekonają mnie że tak powinienem zdobić to tak oczywiście zrobię, na razie jestem niezdecydowany i zostaje wszystko tak jak było.

Powoli do nas, zbliżają się upały 🙂 fotka na ochłodzenie gorących pięknych dni 🙂

0 odpowiedzi na “YouTube”

    1. Mały mistrz 🙂 mógł by prowadzić naukę jeżdżenia na rolkach, śmiesznie by to wyglądało taki dzieciak by nas uczył 🙂

  1. you’re really a good webmaster. The site loading speed is amazing. It seems that you’re doing any unique trick. In addition, The contents are masterpiece. you have done a magnificent job on this topic!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *