wpis 44

wpis 44

Oczywiście to żart a nie prawdziwa liczba.

Na zdjęciu wpisu PrintScr z mojego kompa :). Ja nie wiem skąd Google wie że lubię spacerować, a najlepiej w górach. Trochę żartuję nie martwi mnie tak inwigilacja jak niektórych „uczciwych” biznesmenów :). Żyję normalnie więc luz, ale też rozumiem że by złapać np. terrorystę przed tym jak wystrzeli, trzeba sprawdzać wszystko. Trzeba sprawdzać wszystko cały czas.

Komentarz do następnego dzisiejszego zdjęcia :). Nie zmieściło się objąć całego sensu na raz, (słaby telefon, mały wyświetlacz). Dziwi mnie pokazywanie takiego czegoś i popieranie tej myśli. Przecież to proste że coś co jest dziś dobre jutro nie musi ?/ . I na odwrót, to co się może wydawać złe jutro może być super/.

13 lutego miałem straszny dzień, ale i tak nie zamierzam zacząć wieżyc w przesądy :). Już sam zadbam by się nie powtórzył, a nie będę omijać z daleka następny 13.


Trochę wiadomości z ostatniej chwili – „Mateusz Morawiecki i kanclerz Angela Merkel zgodzili się, że nie ma zgody między Polską a Niemcami w sprawie nowego bałtyckiego rurociągu Nord Stream 2 z Rosji.”

„Przed wyjazdem w piątek do Berlina premier Mateusz Morawiecki zapowiadał, że jednym z głównych tematów jego rozmów z kanclerz Angelą Merkel będzie szykowany przez Gazprom nowy bałtycki gazociąg Nord Stream 2. Będzie transportować bezpośrednio do Niemiec 55 mld m sześc. rosyjskiego gazu rocznie, a z Niemiec rosyjski gaz ma być dostarczany głównie do Polski i innych państw Europy Środkowej. W ten sposób z niemiecką pomocą Gazprom będzie mógł wziąć w dwa ognie państwa Europy Środkowej i zmierzać do utrwalenia ich zależności od rosyjskiego surowca.” wyborcza.pl

Moje najgorsze obawy się sprawdzają szybko, niestety.

Polska się zmienia na gorsze, kłótnie z Niemcami, kłótnie z Rosja nie może nie mieć wpływu na dalsze nasze bycie w Europie. Ciekawe czy Pan Premier Mateusz Morawiecki odważył się wspomnieć o odszkodowaniach za wojnę ? … wpis 44.

Ehh nic ludzie nie doceniają jak zachód nam pomagał, tylko więcej by chcieli brać i więcej dostawać z UE, bez umiaru.

Łona i Webber – Gdzie tak pięknie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *