Typuje 2

Typuje 2. Już mi wystarczy grania w tym roku, co za dużo to niezdrowo 🙂 Pierwszy kalendarzowy rok zakończony na plusie, ogólnie wynik nie jest duży bo bardziej kładę nacisk na to by w każdy tydzień, miesiąc, rok, być na plus a później by ten plus, był większy.

Typuje 2

Fotka pokazująca wyniki z ostatniego roku (dla tych co nie wiedzą o czym pisze) zaczynam grać od stawki 1 jak przegram to 2 – 5 – 10, do czterech razy sztuka bo najwięcej można postawić 10, inaczej byłoby to bardzo proste, trzeba mieć mimo wszystko dużą skuteczność typów, najlepiej ponad 50 %. Jak łatwo policzyć 1 + 2 + 5 + 10 = 7 żartuję 🙂 18, mogę stracić jak przegram a od czerwiec 2011 jeszcze nie przegrałem i zyskałem 83,08, nawet jak przegram to i tak jestem dużo do przodu, oczywiście nie mam zamiaru przegrywać.

Zapraszam do piramidy finansowej 🙂 jestem w stanie lekko pomnożyć kasę 20 % w miesiąc, biorąc pod uwagę statystki z ostatnich 18 miesięcy, mało prawdopodobne jest że przegram a nawet jeżeli to jak widać na przykładzie powyżej, żadna strata 18 jak się wygrało 83 🙂

Oczywiście żartuję, zawsze można przegrać i dlatego gram za wirtualną kasę 🙂 Typuje 2

Kupiłem duży zapas fajerwerków by uczcić dobre zakończenie roku ze strony zakładów wirtualnych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *