Rozwiązano problem z akumulatorami

Rozwiązano problem z akumulatorami, i to może być koniec silników spalinowych. W Uniwersytecie Cambridge opracowano Autorski projekt, który dobije stare silniki. Też chodziłem do szkoły którą nazywano Cambridge, ale to tak trochę prześmiewczo, w Zawierciu i okolicach wiadomo o co chodzi.

Wracając do tematu baterii, często dochodzą mnie słuchy że auta elektryczne są złe. Mogą się zapalić nie da się ich zgasić, no i bateria jak sądzie to nie ma nic. Dla mnie normalne że to dużo lepsza technologia, silniki proste i łatwe w eksploatacji. Żadnych olei i innych śrubek, przyspieszenie jest bajeczne i te auta są dużo lepsze. A jeżeli kogoś nie przekonałem, to wyobraźcie sobie że jak jeździcie na benzynie, wspieracie Rosje w wojnie i zagrożeniu świata. Dubaj raczej pokojowy i spoko że zarabia na ropie. Ale czemu my sami nie możemy ze słońca za darmo brać paliwa ?

Rozwiązano problem z akumulatorami.

Tesla – real blog (real-blog.eu)

Czyste powietrze które miejmy nadzieje nigdy nie będzie opodatkowane. To coś czego nam potrzeba.

„Technologia stworzona Nyobolt EV bazuje na autorskich rozwiązaniach opracowanych na Uniwersytecie w Cambridge.

W konstrukcji akumulatora wykorzystano „materiały anodowe nowej generacji z tlenku węgla i tlenku metalu”, dzięki czemu sama budowa ogniw charakteryzuje się niską impedancją. Zdaniem Brytyjczyków przeprowadzone ostatnio testy potwierdziły, że autorską baterię akumulatorów. Zamontowaną w prototypowym demonstratorze technologii, doładować można od 10 proc. do 80 proc. nominalnej pojemności w zaledwie 4 minuty i 37 sekund. „

Samochód elektryczny, który ładuje się 5 minut. Te baterie zmienią świat – Motoryzacja w INTERIA.PL

Dodaj komentarz