Rosnące Kredyty

Rosnące Kredyty Hipoteczne które są winą Państwa Polskiego. Myślę że jest na to logiczne wytłumaczenie, udowodnienie że to było oszustwo. Jeżeli Klient banku nie został poinformowany o tym że może rata wzrosną np. 150% a na pewno nie był poinformowany, czyli został oszukany i należy się odszkodowanie.

Myślę że na Pewno Klienci banków gdy brali Kredyty Hipoteczne nie byli informowani, bo gdyby banki brały taką możliwość że rata może wzrosnąć spokojnie 100% , nie mogli by dać kredytu bo zdolność finansową o którą banki pytały Ludzi by już nie wystarczyła.

Sam brałem parę lat temu kredyt hipoteczny i nikt nie mówił że może być rata dwa razy większa ^ ^ myślę że jest to logiczne wytłumaczenie.


Pozwy o WIBOR. Jaki szanse ma klient?

  • Przepisy unijne mówią, że należy klienta poinformować o ryzyku rynkowym w stopniu szczegółowym ze wskazaniem scenariuszy drastycznych. Jeżeli tego bank nie dokonał, to mamy naruszenie prawa. Biorąc pod uwagę ogromny wzrost WIBOR-u i co za tym idzie rat kredytów, to jeśli klient nie był poinformowany o możliwości wystąpienia takiego scenariusza, pozew ma szansę powodzenia – mówi w rozmowie z „DGP” dr Mariusz Korpalski, radca prawny w Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna.”

Rosnące Kredyty

Rosnące Kredyty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *