Religia2. Rozmowa z wierzącym, najlepszy dowód co religia2 robi z głową …

Religia2 . Jakiś czas temu skomentowałem film na YT :). „Myślę że większy odsetek jest w kościele katolickim pedofilów którzy „zabijają dzieci” niż odsetek fanatyków religijnych w islamie. Wszystkie religie to ściema i ogłupianie dla pieniędzy” film dotyczył zamieszek we Francji przez muzułmanów. Kto ma choć trochę wyobraźni wie że nie za sto lat ale za np. 20 lat będzie większość muzułmanów w Europie zachodniej. Czy kogoś to dziwi że domagają się swoich praw i swojej religii w szkołach, na ulicach i polityce ?

Skoro teraz obecna większość katolicka narzuca wszystkim swoje prawa. To jest normalne że gdy będzie większość Muzułmańska to ona będzie chcieć rządzić. Wiem że są rożne sposoby, jeszcze demokratycznie nie wygrają więc idą złą drogą np. zamachy …

(religia2)

Poniżej rozmowa z dzieciakiem który mnie zmotywował do wpisu :). Nazywam go dzieckiem bo strach pomyśleć że dorosły człowiek może mieć takie pomysły. Ale kto wie, może to nawet ksiądz chowający się za otoczką anonimowości bo się boi pokazać swojej prawdziwej twarzy :). Może to schizofrenia ? Może wstyd swoich poglądów albo może dopiero zaczyna przygodę z internetem i zaktualizuje informacje o sobie, w co raczej wątpię.

Piszę tutaj bo rzadko się mi to zdarza ale jednak czasami zostaje zaatakowany przez tępe strzały :). Koleś mnie angażuje do odpowiedzi na pytania, po czym ukrywa swoje komentarze. Później ja część kasuje by jakiś to miało sens i dodaje zrzut ekranu by pokazać że była jednak jakaś rozmowa. Potem przestaje ukrywać swoje komeraże które są widoczne i pyta się mnie gdzie są moje odpowiedzi czy jeszcze nie wymyśliłem :).

Więc by nic już nie znikało i rozmowa została zapamiętana, (tylko tak chce mi się swój cenny czas w to angażować). Dodaję ją tutaj a jemu w odpowiedzi dam linka, by się obronił skoro uważa że ma rację i mądrze mówi.

——————–

Takie coś napisałem w odpowiedzi. „Dziecko … ukrywasz swoje komentarze później przestajesz ukrywać. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania znajdziesz na mojej stronie ;). Dla tego tak robię bo gdy skasujesz swoje odpowiedzi lub znowu ukryjesz, wszystkie moje odpowiedzi nie będą miały sensu, albo gdy sobie konto skasujesz ;). Zrzut ekranu z pytaniami i odpowiedzi są pod linkiem : http://real-blog.eu/2017/02/25/rozmowa-z-wierzacym-najlepszy-dowod-co-religia-robi-z-glowa/ .Szkoda mi czasu na oczywiste odpowiedzi, by później ktoś to skasował a tak już zostaniemy uwiecznieni. I to ma w tedy dla mnie jakiś sens, ja nie cenzuruję tylko chce by rozmowę na którą poświęcam czas mógł każdy ocenić i zobaczyć. A nie będzie widoczna tylko od Twojego widzi misie a zrozumiałem że z tym bywa różnie. ”

Skoro tu Kominiarzu trafiłeś to mecz jest taki. Pisz swoje pytania a ja na te wcześniejsze i ewentualnie późniejsze się odniosę jutro wieczorem. I kończymy temat, normalna debata :). Bo chyba nie będzie miała sensu dalsza rozmowa. Chyba że coś ciekawego wniesiesz bo jak na razie to dla mnie prymityw i wolę poczytać książkę niż komuś tłumaczyć na rozmowach religijnych czy np. według mnie kradzież jest dobra ? 🙂 Czy jest ktoś na świecie kto uważa kradzież za dobra ? no chyba nie i ja tak samo. A czy jest ktoś kto wierzy w religie ? Jest ich sporo i dla mnie to jest jest niezrozumiałe bardziej, niż oczywiste wnioski dla WSZYSTKICH :).

Na te i inne tematy jutro rozmowa poniżej po trochę długawym wstępie. Jest tego trochę a dziś mam zaplanowany inaczej wieczór więc jutro jak coś zobaczysz tu Kominiarzu i Inni naszą rozmowę. Z mojej strony jak zawsze szczerą i prawdziwą a z twojej nie wiem, bo chyba wolisz zostać anonimowy ? I często kłamiesz ? Nieważne czy anonim czy papież odniosę się to tych rewelacji jutro.

.

.

Kominiarz. : „Grajek Starcrafta się odzywa chociaż tematu nie czai. Fanatyk islamskich to prawdziwy muzuł a ich są miliony, tylko ty o tym nic nie wiesz bo ci nie powiedzą. I wiesz co: ścieme to ty masz w pokoju jak zgasisz światło.?”

Dawid: ” Każdy muzułmanin to zamachowiec terrorysta. Ma taki sam sens jak każdy ksiądz katolicki to pedofil. Lubię Starcrafta to fajna gra 😉

Kominiarz.
(Religia2)
Znaczy że jesteś profesorem od wierzeń religijnych? To na pewno mi powiesz kim jest duch święty w Islamie.?

Dawid:) znam religie na tyle by np. wiedzieć że każda się uważa ze jedyną i prawdziwą, a reszta ludzi się myli i trzeba ich nawracać nawet nożem …

Kominiarz : 2 dni temu
Kurde jakiś ty MONDRY! Jasen że każdy muzuł nienawidzi niewiernego i to nie tylko katoli ale też i ciebie grajku a Allah to właśnie bożek prosto z otchłani. P.S. ty też nie jesteś prawdziwy tylko jakiś trol pewnie.?

Dawid : Wiem że Muzułmanie innych traktują jako nie równych sobie jako gorszych, ale tak samo jak inne religie uważają że oni się tylko nie mylą, i tylko ich bóg jest tym prawdziwym, Ja jestem troll gdy piszę pod swoimi prawdziwymi danymi a nie pod nick „Kominiarz” ja oficjalnie a Ty pod przykrywką ? nawet jak byś nie był pod przykrywką choć domyślam się czemu tak jest, nie oznaczało by że masz racje 😉

(religia2)

Kominiarz 1 dzień temu
Dawidku niestety ateiści pierwsi bo Lud Księgi płaci haracz. Przesrane więc masz ty.?

Dawid: Dawidkuje mi 🙂 wiem że będąc niewierzącym póki co mam lipę, żyję w kraju kościelnym i jestem drugiej kategorii a oni żądzą … ja za to jestem szczery z następnymi pokoleniami i mam wewnętrzny spokój będąc w zgodzie ze swoim sumieniem, nie chce innych okłamywać, wolę szczerość i najgorszą prawdę i to też daje.

Kominiarz 1 dzień temu
Trochę ciekawe że Stalin i Mao no i wujek HH jakoś nie byli za bardzo „religijni” a ostatnie wojny to ich podwórko.?

Dawid: Nie mówię że każdy ateista jest dobry bo chyba tak to odebrałeś

(religia2).

Kominiarz 1 dzień temu
Jak chcesz to sobie możesz wierzyć nawet w bigos i mnie to akurat wisi. Czy odpowiesz mi wreszcie na to pytanie z góry? Kto to duch święty w Islamie??

Dawid: Gabriel ? Ja nie mam nic do was o ile nie krzywdzicie innych i nie narzucacie innym swoich „prawd” bo to prowadzi do nietolerancji i konfliktów między religiami i niewierzącymi.

Kominiarz 1 dzień temu
Jaką siłą? Gdzie? Co ty bredzisz? Jakim sumieniem? Gdzie ty masz sumienie? Gdzie ktoś w katolicyźmie obiecuje ci rajskie przyjemności typu dziwki? Co ty bredzisz??

Dawid: Nie pisałem że komuś ktoś w katolicyzmie takie coś obiecuje, jednak prawdą jest to że obiecuje się cuda ludziom za pieniądze i posłuszeństwo jakie mają dawać kościołowi… a kościół obiecuje różne „raje” w zależności od religia2

Kominiarz 1 dzień temu
To oczywiste tyle że ja zostanę przy życiu ale ateistów ukrócą o łeb. Czy odpowiesz mi wreszcie na moje pytanie czy dalej będziesz szukał u wujka googla??

Dawid: Tak z ateistami walczą wszyscy wierzący w cuda, a z np. Katolikami, Muzułmanie i na odwrót, itp. ja wolał bym byśmy się nie zabijali a religie były pokojowe.

Kominiarz 1 dzień temu
Czyli gówno wiesz ale się wypowiadasz bo nie masz do kogo jadaczki otworzyć i nawet matka nie chce słuchać twoich bredni. Matematyka i inne sprawy to tylko to co jest na powierzchni a nie sedno rzeczy a to właśnie religia2 zajmuje się sprawami niewidzialnymi które możesz jednymi opisać poprzez matematykę, fizykę itd.?

Dawid 🙂 Biblia, Koran itp. to sedno świata a nauka to tylko interpretacja religia, właśnie nauka nie zna odpowiedzi na duchy, czary mary, niewidzialność, cuda, Nauka jest potwierdzona dowodami i eksperymentami, nauka się uczy i jest najmądrzejsza i ja jej wierzę, gównie ze względu na logiczne i przekonywujące uzasadnienie jakiego nie widzę w świętych księgach.

Kominiarz 1 dzień temu
A możesz mi jeszcze powiedzieć co według ciebie oznacza pokój? I jaki ty masz system wartości? Czy dla ciebie kradzież jest kradzieżą??

Dawid : Moje ulubione pytanie 🙂 Pokój oznacza dla mnie, nie nienawidzić drogiego człowieka i nie uważać go za kogoś gorszego, chciał bym by wszyscy przynajmniej na niebieskiej planecie byli dla siebie dobrzy, by znikło zakłamanie, wyzysk, wojny itp. byśmy się śmiali tańczyli a nie zabijali, niestety z religia jest niemożliwy pokój na świecie. Więc z tym na swój sposób walczę, tak dla mnie kradzież jest też kradzieżą, czym innym miała by być ?

Kominiarz 1 dzień temu
Widoczne? A atomy też są widoczne? „Uczeni” nie mogą nawet dokładnie ustalić miejsca protonów i neutronów a ty coś pierdolisz o tym co widzisz??? Ciemna materia? Znane? Więc dziecinko z powrotem do szkoły zamiataj.?

Dawid : Uczeni są beznadziejni to zakonnicy mają całą wiedzę wszechświata, to pewnie dla tego w kościele nie mogą sobie poradzić z brakiem pieniędzy które potrzebują od ciebie 😉 a tak na serio wiem że to naukowcy mają szczerą wiedzę w głowach i nam ją przekazują a religia do manipulacja, kłamstwo itp.

Kominiarz 1 dzień temu
Rozumiem, czyli kradzież nie jest taka zła jak gwałt.. Bo? A co do Islamu to tam wolno mieć seks z dzieckiem i nie jest to zabronione.?

Dawid – Też nie zgadzam się z Islamem w którym jest legalna pedofilia, ale tak samo nie zgadzam się gdy w kościele katolickim pedofilia jest tuszowana a najgorsi ludzie co to robią są ukrywani …

Kominiarz 1 dzień temu
Jasne: znam wielu takich jak ty co to uważają że jak sobie gre z torrenta zładują to to nie jest kradzież. Ty też tak myślisz??

Dawid ; Ściąganie nielegalne gier jest też złe, tak samo jak ściąganie książek, gier piraconych nie mam choć w przeszłości jak prawie cała polska zdarzało się mieć nawet windowsa xp piracki 🙂 kradzieże internetowe powoli znikają, windows już prawie każdy ma legalny, i to jak dla mnie malutki problem który już jest i będzie jeszcze bardziej nieistotny, a religia2 będzie powodować coraz większe problemy …

(stwierdza że zna takich jak ja co ściągają grę i myślą że to jest spoko 🙂 po paru sekundach zapomniał że mnie zna i pyta czy taki jestem)

Kominiarz 1 dzień temu
To ciekawe czemu Stalin, Mao, i HH nie żyli w zgodzie z innymi?? Możesz mi na to odpowiedzieć panie profesorze? A przecież nie byli religijni.?

Dawid/: nie czuje się uprawniony do odpowiedzi, nie wiem wszystkiego, nie mówię o czymś o czym nie mam pojęcia, mógłbym to szybko sprawdzić ale mi się nie chce, oni mogą być wyjątkiem, to jeżeli oni by się zachowywali w jakiś sposób nie znaczy by inni niewierzący byli tacy sami, każdy jest inny

Kominiarz 1 godzinę temu
Na dobranoc to moge ci podać gościa który znokautował tego twojego baranka  (po naciśnięciu na tekst przenosi do linku) (religia2)

Dawid : Ten komentarz był odpowiedzą na moje zdanie, w którym na dobranoc dałem do wysłuchania pana z TeapotPilot filmu o nazwie religia ogłupia, kto kogo znokautował ? nawet nie słuchałem sorry ale po filmie religia ogłupia nie może sie nic obronić, zwłaszcza coś co nie pozwala oceniać 🙂 pewnie dla tego że większość osób uznała to za kit. Szkoda mi czasu na zagłębianie się w głupotę. sorry wydaje mi się że wystarczająco się angażuję a temat chce zakończyć a nie ciągle gadać o głupotach.

Kominiarz 1 godzinę temu
Przy okazji: udało ci się już znaleźć odpowiedź na to pytanie które wczoraj tu podałem? Czy wujek google u ciebie nie działa??

Dawid ; Chyba już odpowiedziałem na wszystko ?

Kominiarz 1 godzinę temu Wyróżniona odpowiedź
Spoko trolem jesteś ale do perfekcji jeszcze daleka droga.?

Dawid : ) co tu odpowiadać 🙂 według twojej skali jestem trolem, zawsze się najdzie ktoś dla kogo jesteś mniej niż zero 🙂 (religia2)

kominiarz 1 godzinę temu
Dawidku: nic nie usuwałem bo to ty nie odpowiadasz a nie ja. To jak to będzie z tą odpowiedzią??

Dawid : Skasowałem wszystkie odpowiedzi z YT i napisałem że zaraz odpowiem, w odpowiedzi dałem ten cytat z góry, co robię i dla czego, nic nie usuwa ale na zrzucie ekranu w jednym z dwóch zdjęć jest pokazany widok z mojego monitora na którym są tylko moje odpowiedzi, osobnik lubi kłamać a ja takich nie znoszę 🙂

Kominiarz 1 godzinę temu
P.S: a gdzie jest ten twój komentarz o kradzieżach? Skasowałeś??

Dawid /; już był wiec chyba gość wszystko wie 🙂


Nie zamierzam się zajmować głębiej udowadniając swoje poglądy, chyba wystarczająco jasno się wyraziłem , tymczasem

Rozmowa przypominała mi tą kultową, śmieszne w pierwszym odczuciu, ale później jednak trochę smutno, ten ktoś tak na prawdę myśli, lub to zmyśla a myśli inaczej ? tak czy inaczej to głupota … ehhhhh ten ktoś dalej próbuje rozmawiać ale przecież to nie ma sensu, przynajmniej w moim odczuciu, na chwile zanudzałem się w tym intelektualnym bagnie ale przecież nie mogę tam zostawać tylko dla tego że ktoś tego nie rozumie, próbowałem wytłumaczyć ale niestety, swój świat
.

.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *