Pogoda

Pogoda.

Powoli kończy się gorące lato kończą się wakacje. Czas płynie a my się zmieniamy, dodaję parę fotek z obrazów które miałem przed oczami. Chmury tworzą super formacje, słońce efekty, gdzie to jest chyba nie zgadnie nikt.

 

Zdjęcia krajobrazu, długo myślałem nad bardziej szczegółowymi pokazującymi moje otoczenie w którym teraz się znajduje, nic nie wymyśliłem wiec takie fotki na serwer ładuję 🙂 Groźnie wyglądało nadejście dużej burzy, widzieliście atak latających mrówek ? były ich setki chciały nas zjeść 🙂 kończę bo późno cześć.

 18.03.2018 – Z czasem inaczej wspominam tamte chwile. Praca okazała się niewypałem a nieuczciwy pracodawca nie zapłacił wypłaty. Nie pierwszy raz ale mam nadzieję że ostatni. Z czasem niezbyt miło te chwile wspominam, to taka robota za którą nie dostałem pieniędzy. . .

0 odpowiedzi na “Pogoda”

  1. No nie wiem… gdzie to jest… 🙂 Ale mi powiesz. Fakt, lato się powoli kończy, ale i jesień u nas bywa piękna, nie ma co ubolewać. 🙂 Gorzej będzie, kiedy to zima zacznie nadchodzić. 😉 A mrówki? Kiedyś mi wpakowały się do mieszkania! I wcale nie jest łatwo ich sie pozbyć. Miałam niemały kłopot. 🙂

    1. Wiem że ciężko się ich pozbyć, też kiedyś mieliśmy w bloku podobny problem z Mrówka faraona 🙂 niezbyt miłe chwile. Nie wiem czy powiedzieć gdzie to jest, może to zostanie tajemnica by kiedyś ktoś to odgadł 🙂 pada śnieg, pada śnieg dzwonią dzwonki sań, może w zimę nie będzie tak źle 😉

    1. Może zdradzę tajemnice ale jeszcze nie teraz 🙂 szczerze mówiąc, małe szanse są na rozwiązanie zagadki ale kto wie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *