Piotr LIROY Marzec – Kukiz’15

Liroy idzie w politykę.

Nie mam już ochoty znowu głosować na mniejsze zło. Wybór oczywiście między PO i PiS … Pojawili się ludzie z którymi najbardziej mi po drodze. KUKIZ 15 ! głosuję na niego i jego ekipę, szkoda czasu na wypominanie molochom politycznym PO i PiS jak to miały robić a po wyborach wyszło inaczej, i to jeszcze uniknęli srogiej kary za takie haniebne dla Polski i Polaków czyny. Szkoda czasu na czekanie następne 8 lat może PO w końcu coś dobrego zrobi. Od czasów kiedy interesuję się polityką a trochę latek już to trwa 🙂 dużo jest tych samych dziadów co wcześniej … czas na zmiany, a ci co już 10 razy kłamali jak chorągiew im zawieje (populistycznie głupio) niech spadają delikatnie mówiąc.

 

Wojciech Cejrowski reklamuje 🙂

LIROY – spot wyborczy ( Kukiz’15 )

Za mądrość i szczerość go lubię

Jestem przestępcą, pale marihuanę (Nieocenzurowana wersja)

Liroy/Metrowy/Skorup „Kampania” Wersja HD

1 NA 1: Artur Rawicz vs Scyzoryk część 2 (2013)

Stara muza której dawno nie słyszałem 🙂

Lordz of Brooklyn feat. Liroy – Escape from NY

14.03.2018 – Wracam do wpisu po jakimś czasie. Mistrz słowa często ostrego nie dał plamy. Odszedł już z Kukiz ale dobrze mówi i trochę uświadomił ludzi jeżeli chodzi o np. palenie zioła. Nie można nie docenić jego wkładu w próby zrobienia lepszej Polski.

0 odpowiedzi na “Piotr LIROY Marzec – Kukiz’15”

  1. Plus dla Kukiza za szczere chęci – wierzę mu, że nie będzie kombinował jak uciułać na boku dodatkowy hajs z podatków albo „podarków” od takiego czy innego lobbysty. Z drugiej strony trochę się boję, że to są ludzie, którzy nie mają pojęcia jak się rządzi krajem – szczere chęci to nie wszystko, bo całkiem szczerze można przypadkiem zrujnować gospodarkę. Osobiście wahałem się między Korwinem a Petru (wiem, że to nietypowe, ale lubię podchodzić do sprawy merytorycznie i nie słuchać okrzyków, że ktoś jest świrem albo banksterem). Btw fajnie, że Kukiz wszedł, ale mogę się założyć, że w kolejnej kadencji tego ugrupowania już nie będzie.

    1. Hmmm, nie będę rozwijał tematu Korwina i Stonogi lub nawet samego Korwina, mówiąc bardzo delikatnie nie lubię go, i nie wierzę mu że chce by ludziom żyło się w miarę możliwość dobrze. Ciekawa propozycja zakładu może się skuszę 🙂 nie jestem przekonany że Kukiz i reszta jego ekipy da radę coś zrobić, jednak podoba mi się pomysł by głosować na człowieka a nie partię, i parę innych poglądów tego mądrego gościa do mnie przemawia, a co będzie zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *