Otwórzmy się na świat

Otwórzmy się na świat, „Prostytucja, przemyt i handel narkotykami wliczony do dochodu narodowego? W przyszłym roku mają robić to kraje Unii Europejskiej, więc Główny Urząd Statystyczny już się do tego przygotowuje. – Jeżeli chodzi o prostytucję, to będzie podejście przede wszystkim od strony podaży. Będziemy musieli ocenić ilość prostytutek – mówi w rozmowie z TVN CNBC Olga Leszczyński z GUS.”

Snoop Dogg, Otwórzmy się na świat

„27 lipiec 2013 19:44 – za rok do budżetu będzie się wliczać pieniądze zarobione na między innymi sprzedaży narkotyków, po to by niby podnieść państwowe dochody ale przecież z tych dochodów nie ma podatku i kasa największa wypływa z kraju do przemytników i rolników którzy sadzą zioło. Mam nadzieję że to nie wpłynie na większe zadłużenie państwa bo wtedy może nie będziemy „NA PAPIERZE” tak zadłużeni choć w rzeczywistości będziemy bo to tylko malutka część z handlu krąży na rynku a większość wraca do tych co wyprodukowali i eksportują bo u nas przecież nie można. Wracając do zadłużenia na papierze może to ładnie wyglądać i np. może spaść zadłużenie państwa do PKB, do czego zmierzam, jak politycy odkryją że na papierze niby zarobki państwa są dobre zaraz będą brać nowe pożyczki…

Otwórzmy się na świat

Czemu tych wirtualnych pieniędzy które w większości wypływają z kraju nie ściągnąć do polski na legalnych zasadach, zalegalizować marihuanę przecież u nas więcej osób pali niż w Holandii, to jest mało szkodliwe a kasa nie będzie na papierze tylko w podatkach i realnie zasili banki i gospodarkę, do tego setki milionów zaoszczędzi się na ściganiu i tropieniu skręta.” (skopiowane z tej strony)

Dwa cytaty jeden mój drugi nie, czemu też nie zalegalizować prostytucji ? wiadomo że jest, wiadomo że narkotyki i sex to najlepsze interesy na świecie, jeżeli by to zrobić to nie byłoby takiego przypadku w legalnych domach rozpusty 🙂 jak ten który się wydarzył ostatnio że chora dziewczyna zarażała HIV.

Otwórzmy się na świat i zalegalizujmy Marihuanę jak w Holandii czy np. Waszyngton, wyjdzie nam to na dobre ze wszech-miar 🙂 Wliczanie do budżetu tego typu przedsiębiorstw bez legalizacji na pewno wpłynie źle na gospodarkę oraz ułatwi majsterkowanie z zadłużeniem do PKB czyli czarowanie z budżetem, bo ile jest na prawdę narkotyków nikt nie wie tak samo jak z prostytucją.

Otwórzmy się na świat

Teoretycznie Snoop Dogg mógłby mnie pozwać do sądu że użyłem jego zdjęcia, jednak myślę że ten SUPER artysta i wybitny raper tego nie zrobi 🙂 uwielbiam jego muzykę i nastawienie do palenia marihuany która powinna być legalna.

Można by wiele osób podawać za przykład że palenie trawki nie jest złe a działa nawet pozytywnie, nie wiem czemu wybrałem jego może innym razem ktoś inny 😉 SADZIĆ PALIĆ OPODATKOWAĆ !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *