Niemieckie obozy zagłady2

Niemieckie obozy zagłady2.

Gdy napiszecie „Polskie obozy zagłady” za takie napisanie, będzie grozić kara więzienia. Tak za słowa można już karać wiezieniem, chyba już nikt nie ma wątpliwości, w którą stronę zmierzamy ?

Koniec wolności słowa w polsce @ lepiej przecież ukarać inaczej, choć by finansowo, czy napiętnować kłamstwo, ale do więzienia ? hmmmmmm

Będziemy też walczyć, z historią uczoną w szkołach, na Wschodzie i Zachodzie ? 🙂 tam w książkach podobnych przeinaczeń, może być dużo.

Polski obecny (PiS) Rząd też troszkę przeinacza historię, np. katastrofa lotnicza w Smoleńsku, politycy PiS robią ze zmarłego prezydenta bohatera. Który umarł za Polskę itp. z całym szacunkiem były Prezydent, gdyby wiedział że tak będzie, nie oddał by życia z Polskę.

tylko wysłał ludzi, zmierzam do tego że to katastrofa lub zamach, ale w warunkach pokoju, to przypadek a nie wzięcie karabinu i ruszenie na wojnę za „Polskę”… ok Prezydentem był, nie był jakiś zły, ale też bez przesady, jeszcze trochę to za „świętego”, zostanie uznany 🙂

Niemieckie obozy zagłady.

Jak będziemy łączyć się ze światem, poprzez Unie Europejską. Lub inaczej w handlowych, sportowych czy towarzyskich kontaktach, to razem możemy rozmawiać o wspólnej prawdziwej historii światowej.

Polska obecnie szuka wyjścia z UE i nie lubi Rosji a Oni nas itp. na świecie, tylko polska tyl;ko polacy najlepsi, a jak by tak obiektywnie i uczciwie spojrzeć na ziemię to inni mogą być lepsiejsi.

Podsumowując – przesadą jest karać więzieniem i narażać podatników na płacenie delikwentowi diety i opłacania kurortu, z drogimi ochroniarzami, lepiej niech kłamca zapłaci i przeprosi 😉

Nawet Izrael ma do nas problem, …

—–

Myślałem że dłużej odpocznę od pisania, ale odpoczynek to mi to właśnie daje 🙂 jest Hardcore, ale to nic w porównaniu ze śmiercią jak nauczał „mistrz”.

Wolność słowa zakończono, wsadzać będziem do więzienia pisarzy kłamców. Prawda jest tylko jedna, choć trochę się różni w różnych szkołach na świecie historia.

UBÓJ RYTUALNY

Apple ostrzega użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *