Motywacja

05.01.0124 – Motywacja – „stan gotowości istoty rozumnej do podjęcia określonego działania, to wzbudzony potrzebą zespół procesów psychicznych i fizjologicznych określający podłoże zachowań i ich zmian. To wewnętrzny stan człowieka mający wymiar atrybutowy.” cytat z Wiki ale taki jakiś.

Dobra moty… jest prawdziwym paliwem rakietowym do działania w kierunku który nas najbardziej cieszy 🙂 Na początek dwa filmy, parę zdań i trochę fotek ale jeszcze tu wrócę, tymczasem.

14.10.2014 – Czas zakończyć ten wpis, trochę się rozleniwiłem jeżeli chodzi o blog, dużo tematów chodzi po głowie ale pisać rzadko się chce być może brakuje motywacji 🙂

Lepsza przyszłość to najlepsza moty…cja.

10 odpowiedzi na “Motywacja”

 1. „Jedyne co stoi między Tobą, a Twoim celem, to te bzdury, które sobie mówisz, że nie dasz rady.” – bardzo mi się podoba!
  A co do cytatu z Wiki to rzeczywiście zbyt zawiły. Nie lepiej napisać, że to ten kop w tyłek, który każe iść do przodu nawet wtedy, gdy wydaje się, że nie ma szans…?

  1. Kop w tyłek bardziej mi się podoba niż oryginalna definicja z internetowej encyklopedii 🙂 Fajne powiedział to Bruce Lee ale każdy cytat coś ciekawego wnosi, apetycznie i zachęcająco wyglądają pompki blisko kobiety 🙂 choć praktycznie to raczej by się nie sprawdziło ale może warto spróbować, sam się zmotywowałem i krok po kroku do celu który pierwsze trzeba sobie wyznaczyć.

    1. hehe rozumiem 🙂 czyli jesteśmy normalnymi zdrowymi ludźmi którym się jeszcze chce 🙂 fajną motywacją jest też cytat Sir Alexa Fergusona, po którym piłkarze wygrali a Jerzy Dudek (wcześniej napisałem Jeży… sorry mistrzu ligi mistrzów ) zaczarował przeciwników swoim tańcem w czasie karnych 🙂 Walcz o swoje życie by na starość móc powiedzieć, że dałeś z siebie wszystko i nawet jeżeli się nie uda to próbowałeś-aś.

     1. A, bo to ten mecz w którym był (Jerzy) Dudek dance? Jeżeli tak to nawet oglądałam 😛 ale dawno to było…
      Owszem, chce mi się, ale jak każdy mam czasem fazę na „niechcemisię”, na szczęście nie trwa to długo 🙂

 2. Bardzo ważna rzecz i bez niej ani rusz… Wybacz, Dawid… moja motywacja jest za mała, by bywać częściej na necie… ;D
  Ale postaram się… obiecuję.

  1. Hej Ela, daj spokój nie muszę nic wybaczać 😉 nie masz obowiązku wchodzenia na mój blog, jestem bardzo tolerancyjny i wyrozumiały, wiem że jeszcze jest świat realny poza wirtualnym, sam nie zawsze mam czas lub ochotę na pisanie, widzisz że dzielę już wpisy na części bo tylko parę zdań na tydzień chce mi się napisać 🙂 dużo zdrówka życzę i pozdrawiam.

 3. Już kiedyś oglądałem pokaz Pana Walkiewicza – świetna sprawa. Polecam również przemówienie motywacyjnego Nicholas’a James Vujicic’a.

  1. Też kiedyś widziałem przemówienia motywacyjne – Nicholas’a James Vujicic’a, to dopiero kop w tyłek by zacząć się cieszyć z życia jakie jest, zawsze chcemy więcej ale gdy los zabiera nam ręce i nogi to dopiero doceniamy to jak było pięknie gdy byliśmy sprawni fizycznie … niektórzy niewiele mają ale zdrowi w porównaniu z niepełnosprawnymi mają i mogą prawie wszystko, cieszmy się tym co mamy i pomagajmy tym co nie mieli tyle szczęścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *