mars 2

mars 2, Good luck SpaceX ^ ^, maybe there will be no wars on mars. Our Earth is heading towards destruction…

mars 2

sztuczna inteligencja rozwali graczy PRO, ale gracze w np. Counter-Strike: Global Offensive są lepsi na tradycyjnym polu walki, bo operatorzy dronów na nowoczesnym polu walki z podpiętym granatem, załatwią jednostki specjalne itp.

szkic…

Sztuczna Inteligencja rozwali system tak jak np. Elektryczność Tesli, niektórzy obrońcy tej technologii powiedzą: lepiej sztuczna niż żadna. Możliwości tego programu są niemożliwe, ciekawe jak się to przełoży na np. telemarketerów.

mars 2
mars 2

Ten wpis jest inny bo pisany pod natchnieniem sztucznej Inteligencji, jeszcze to nie ona pisać będzie mój pamiętnik, ale patrząc w przód to możliwe.

Mars 2 to ciekawa Idea, mieszkam w Polsce i może za rok będziemy mieć wojnę… trudne czasy i chyba wylot na inna Planetę, daje nadzieję na świat przyjazny. Powodzenia Elon Musk bo chyba teraz tylko ty myślisz o dobrej przyszłości np. Auta elektryczne które moga jeździć na prąd a nie ropę.

Przez takie surowce jak ropa, jest dużo wojen … myślałem że Ziemia posuwa się na przód, że będzie coraz lepiej i mądrzej, a tu za rogiem wojna światowa albo nawet Nuklearna, masakra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *