Jasnowidz

Czemu jasnowidz, dowiecie się na końcu ;).

Dodaję ciekawą fotkę z nadzieją że nie będą na mnie źli mieszkańcy Zawiercia. Pokazuję tylko rzadki przypadek zresztą podobnie jest wszędzie na świecie. Stałem czekając na autobus i nadarzyła się okazja 🙂 szkoda było nie zrobić i się nie podzielić na blogu. Kiedyś się na nich denerwowałem teraz mi ich szkoda …  „ooo to jest choroba. Wymięka żołądek, a później głowa …”

Nie będę rozwijał tematu alkoholizmu… zdarza się, trzeba się leczyć.

Jasnowidz

Wpis został podzielony na trzy etapy, pierwszy był do myślenia, smutna choroba. Drugi to etap neutralny przejściowy, właśnie ten etap czytacie a trzeci wraz z załączonym kabaretem to etap wesoły na który właśnie zapraszam:

„Znakomitym nauczycielem jest dopiero ten, kto umie innych nauczyć nawet tego, czego sam nie umie” 🙂 „Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale na wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku” 😉

Majster na budowie pyta się robotnika:
– Dlaczego Ty nosisz po jednej desce, a Nowak po dwie?
– Bo to leń. Nie chce mu się dwa razy chodzić 🙂

Pani mówi: Jasiu wymień zdanie z ptakiem.
Jasiu: Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak.
Pani: Teraz z dwoma ptakami.
Jasiu: Tata przyszedł nawalony jak szpak i wywinął orła.
Pani: A jak wymienisz z pięcioma dostaniesz szóstkę.
Jasiu: Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wywinął orła po czym wyleciały mu dwa gile, puścił pawia i poszedł dalej nawalać na sępa.

Jasnowidz

0 odpowiedzi na “Jasnowidz”

  1. I have been surfing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me. In my view, if all site owners and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before.

    1. Nie wiem czy to nie tekst automat, jeżeli nie to dzięki, ja nie mogłem ocenić bo komunikat na stronie o zakończeniu działalności i zamiarze sprzedania domeny, jeżeli kupi ją jakaś firma xxx to skasuję link 😉 wolę język polski, po angielsku słabo piszę ale dużo rozumiem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *