TVN i TVP

TVN i TVP

TVN i TVP to dla mnie dwa inne światy … Wczoraj oglądałem Fakty na TVN oczywiście, i później z nudów Wiadomości na TVP, nie zauważałem kiedyś tego ale nie wszyscy dziennikarze są szczerzy i sumienni. Powiedział bym nawet że bezstronność w opinii u dziennikarzy to rzadkość.

„Śmiesznie” to wygląda, ta sama sytuacja z np. wystąpieniem Premiera Tuska, pokazana całkowicie odwrotnie, wiem wiem to socjotechnika…

Przeraża mnie to bo u nas mimo że nie taka jak w Rosji, to jednak też jest Propaganda, lub przynajmniej ja to tak odbieram.

TVN i TVP
TVN i TVP

TVN i TVP

Poniżej przykład jak można przedstawić każda sytuację, niby od 30 lat nie było takich podwyżek ? Ale może lepiej płacić za wojnę niż w niej uczestniczyć, od 30 lat np. wojny nie było.


„Cukier dramatycznie podrożał i jest to bardzo nietypowa sytuacja – zauważył w rozmowie z TVN24 Biznes Marek Zuber, ekonomista. Wskazał, że kolejnym produktem na podium jest olej rzepakowy, który podrożał trzykrotnie. – Jednak spadek konsumpcji i popytu jest za mały, żeby wymusić spadek cen – zauważył. Dodał, że od maja 2022 roku spadają realne wynagrodzenia. – Mamy bardzo długi okres spadku wynagrodzeń, nigdy nie doświadczyliśmy czegoś takiego przez 30 lat gospodarki rynkowej – stwierdził.”

Wzrost cen oleju i cukru. Komentarz Marka Zubera – TVN24 Biznes

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

1 komentarz

  1. […] Pisałem o tym wczoraj, ja myślę że już połowa mediów zakrzywia rzeczywistość na swoją stronę niestety. Chyba każdy w środku siebie też ma coś podobnego, że jak przedstawia jakąś historie, to tak by było trochę po swojej stronie. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *