Płać gotówką

Płać gotówką

Płać gotówką wspieraj przedsiębiorców, takie ciekawostki dziś wykopałem na moim Facebook. Dla mnie to logiczne że wszyscy są równi i mają udokumentowany zysk, albo ktoś ma kasę bez podatku, do którego niestety inni muszą dokładać. Od razu mówię że nie jestem święty bo różnie w życiu bywało, ale logicznie rzecz biorąc gdyby każdy uczciwie tyle co zarabia udokumentował, to było by lepiej.

Płać gotówką

Ci co trochę kombinują to woleli by mieć w gotówce, ale też są tacy którzy myślą że to ich prywatność. Spróbuje Was trochę oświecić, już dawno temu są programy do rozpoznawania twarzy, i w każdym sklepie jest kamera, więc o jakiej prywatności mówimy.

Myślę że ten co nie ma nic do ukrycia, docenia wygodę płacenia zegarkiem, bez noszenia wielu drobniaków lub plików, które czasami nawet można zgubić. Elektronicznego pieniądza w banku nie da się zgubić, nie trzeba nosić portfela z pieniędzmi.

Ja bym wolał płacić wszystko elektronicznie, ale rozumiem że są różne punkty widzenia, sam kiedyś myślałem inaczej i może kiedyś znów zmienię zdanie. Nie wiadomo jak się życie uloży, wszystko zależy od szczęścia które jest na razie słabo zbadane.

Płać gotówką

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

1 komentarz

  1. says:

    płać parówką 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *