Nauczyciele nie będą zadowoleni

Nauczyciele nie będą zadowoleni

Nauczyciele nie będą zadowoleni bo Najważniejsza osoba w Państwie Pan Kaczyński Jarosław, powiedział że podwyżek nie będzie jakiś wysokich, ale przynajmniej o ta inflacja powinno się dać. Inflacja może wynieść 44 procent lub jakoś inaczej, nie wiadomo, zależy jak się to mierzy 🙂

Trochę mnie to kiedyś denerwowało że niektóre grupy zawodowe robią sobie strajki, i pod groźba szantażu wymuszają od nas wszystkich kasę… Teraz mniej się tym przejmuje, jednagrze pragnę zaznaczyć, jeżeli komuś praca nie odpowiada, powinien sobie poszukać innej która będzie przynajmniej akceptował a nie chodził i narzekał.

Nauczyciele nie będą zadowoleni


Podwyżki dla nauczycieli. Kaczyński stawia sprawę jasno

  • Jeżeli chodzi o podwyżki, to ramach ogólnych 7,8 proc. dla budżetówki – oczywiście tak. Ale jeśli chodzi o dalej idącą reformę płac nauczycielskich, to jest z jednej strony sprawa kryzysu, ale po drugie też sprawa ułożenia kwestii, które dotąd nie zostały ułożone, bo jest tak, że jest te 18 godzin (pracy nauczyciela w klasie w tygodniu), jest bardzo dużo przerw w nauce, te urlopy łącznie są bardzo długie – wymienił.

Nauczyciele nie będą zadowoleni. Kaczyński mówi co myśli o ich podwyżkach – Money.pl

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

1 komentarz

  1. nie mam na myśli tego że Wszyscy nauczyciele są źli, mam na myśli to że strajki są kijowe, jeżeli nie ma konkrecji to jest mały rozwój ^ ^ przynajmniej mnie się tak wydaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *