Nowa broń

Nowa broń

Nowa broń nie jest w morzu, to pewnie nowe technologie będą sterować setkami broni. Mam na myśli sztuczną inteligencie. Dzięki kanałowi Historia Realna ^ ^ trochę więcej wiem i lubię taką naukę. Komputery ze sztuczną inteligencją kiedyś przejmą kontrolę, a budowane są na Tajwanie.

Też myślę że to ważniejsza rzecz dla Świata, i jest Walka o niedoścignione jutro USA – CHINY. Myślę że nie ma co się bać komputerów, będzie ludność pod kontrolą ale nie będą nas oszukiwać jak politycy. Komputerom nie zależy na jachtach i szampanie, komputery są spoko.

Wracając do tematu, wojna toczy się o Arka Przymierza. Ten kto będzie miał Taiwan, będzie miał 60 procent wszystkich procesorów. Do tego komputer kwantowy, i podobno obliczyć da się wszystko co się stanie. A np. na giełdzie papierów wartościowych, sztuczna inteligencja jest niezawodna.

Najlepszy komputer może obliczyć, nawet największą tajemnicę. Nawet tą że pokój na świecie i zgoda między Rasami, jest najważniejsza, koniec wojen. Nie zabijajmy innych jak Rosja teraz w Ukrainie… wladimir putin stop, daj spokoju …

Nowa broń

Nowa broń

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *