Banki będą oddawać pieniądze

Banki będą oddawać pieniądze

Banki będą oddawać pieniądze, tym którzy wzięli kredyt hipoteczny. Kiedy ja brałem kredyt na mieszkanie to jak wielu ludzi, rezygnowałem ze wpisu do księgi wieczystej u notariusza. Nie pamiętam dokładnie ale chyba 750 złoty trzeba było dopłacić, lub można było zrobić to samemu za darmo.

Mój bank mimo że wiedział dokładnie wszystko i miał niezbędne i zbędne papiery, pobierał opłatę za to że nie ma jeszcze wpisu o księgi wieczystej. Nie wiedziałem że po przejściu samemu tej strasznej biurokracji, będę czekał miesiącami na wpis …

A gdy czekałem bank wymyślił sobie, że za czekanie będzie brał pieniądze. Mimo że to bez sensu musiałem płacić … Tutaj trzeba pochwalić obecną władzę PiS, zmusili banki by przestały tak bardzo oszukiwać klientów. Kasę będą zwracać i już nie będą tak oszukiwać, myślę że to ruch w dobrą stronę lepszego Kraju.

„Ministerstwo Sprawiedliwości. – Przywracamy elementarną przyzwoitość w traktowaniu kredytobiorców.”

Rosnące Kredyty – REAL BLOG EU (real-blog.eu)


„Banki, które przy zaciąganiu kredytu mieszkaniowego pobierają opłaty za oczekiwanie na wpis do księgi wieczystej, będą musiały je zwracać. Taki jest efekt nowelizacji ustawy o kredycie hipotecznym, która w sobotę 17 września weszła w życie. Jak się okazuje, część banków w ogóle rezygnuje z inkasowania dodatkowej opłaty.” www.money.pl

Banki będą oddawać pieniądze

Banki będą oddawać pieniądze

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *