High League

High League

High League Malika uderzyło mocno, myślę że lepiej niż KSW. Mistrzowskie podejście do organizacji gali, ale przede wszystkim fajna idea, by zawodnicy dostawali dobre pieniądze, a nie tylko agenci i organizatorzy.

High League

Dużo zrobiło się tych organizacji MMA, na pewno rynek się nasycił i niektóre będą usiały zakończyć działalność. Może być tak że pierwsza padnie organizacja, Prime Show MMA. Słyszałem że bilety się kiepsko sprzedają, nawet Don Kasjo wziął się do roboty i ogłosił walkę. Pewnie dla tego by trochę ratować sytuację.

High League trochę przynudzał na długich konferencjach, ale materiały z zawodnikami sprawiały mi dużo frajdy. Owca i Trener Zbigniew Raubo przeszli do Legendy, inni też byli ciekawi. Jak nazwa wskazuje na prawdę wysoka liga, kibicuję i dzięki za super widowisko ^ ^,

High League

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

1 komentarz

  1. […] nigdy nie miałem telewizora dla swoich przyjemności, wolę od małego komputer. Co mi nie przeszkadza płacić za obowiązkowy Abonament Radiowo Telewizyjny, myślę […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *