Kobiety

kobiety

Kobiety są różne tak samo jak faceci, spotkałem dziś koleżankę i mówi mi że fajnie bo rząd podnosi płace minimalną. Dzięki temu będzie dobrze a inaczej byśmy pracowali „za ochłapy„. Nie wiem skąd wiedziała ile zarabiam ^ ^, ale spoko, nie drążyłem tematu bo wiadomo. Wiadomo że wszystko ma swoje wady i zalety, tak samo Jej myślenie jak i wzrosty np. płacy minimalnej.

kobiety

Kobiety.

Od razu się przyznaję że to trochę prowokujący tytuł, nie mam na myśli tylko Kobiet a wszystkich ludzi. Dziwi mnie wiele rzeczy i Ja pewnie wielu też dziwię. Kiedyś dawno temu jak byłem z wojsku, miałem takiego śmiesznego kolegę, i on mówił np. „co się dziwisz” i to znaczyło że się patrzę 🙂 i mam szubko przestać.


Wpis z serii po pijaku pisanie.

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

1 komentarz

  1. […] bardzo ostro, zabija i gwałci… a NATO tak nie robi i stara się być uczciwe. Bardzo jestem ciekaw czy może Putin będzie na pogrzebie, i może jest jakaś szansa na zakończenie […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *