1,5 Miliona kara dla Polski

kara dla polski

Kara dla Polski 1,5 Miliona Euro dziennie, a politycy partii rządzącej nic sobie z tego nie robią. Mówią że jeszcze nic nie zapłaciliśmy. Że jesteśmy suwerennym krajem. Ja myślę że jesteśmy w Unii Europejskiej która dużo nam pomogła finansowo i prawnie. Doprowadzając nasz kraj do normalności.

Młodzi ludzie nie pamiętają, jak to było kiedyś przed wejściem do zjednoczonej Europy. Kara dla polski to dziś chyba temat numer jeden. W pracy z kolegami rozmawialiśmy o karze Unii Europejskiej. Mamy nawet takie myśli że Prawo i Sprawiedliwość, idzie na rozwalenie kraju i po cichu chcą by nas wyrzucili. Może ze sprawą Dawida Kosteckiego było coś na rzeczy, może Rosja ma haki na polityków i rządzi naszym krajem z tylnego siedzenia?

Kara dla Polski to dla mnie zła rzecz, dla tego że nie ważne czy zapłacimy czy nie. Ważne że się nas każe bo głupio postępujemy. Wolałem jak nasz premier Donald Tusk, został Prezydentem Unii Europejskiej. Niż jak nasz obecny Premier Mateusz Morawiecki, używa retoryki wojennej. Że niby ktoś nam przystawia pistolet do głowy.

Fajnie że już nie ma wojen, że się nie zabijamy i nawet stać nas finansowo na wiele. Niestety czuje że przyszłość będzie gorsza, obym się mylił.


businessinsider.com.pl pisze :

O komentarz do tego oświadczenia dziennikarze poprosili w Sejmie wicemarszałka Ryszarda Terleckiego (PiS). – Jeszcze żadnej kary nie zapłaciliśmy, nie panikujcie – odpowiedział. Pytany, kiedy zostanie zlikwidowania Izba Dyscyplinarna, zaznaczył, że „może Europa się wycofa z tych pomysłów”.

Uwagę, że to już 1,5 miliona euro dziennie kary, bo 500 tys. za Turów, a 1 milion za Izbę Dyscyplinarną, Terlecki skwitował słowami: „O matko! Strasznie jakoś panikujecie”.

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

3 komentarze

  1. […] Polskie wojsko, wdraża w szeregi nową niewidoczną technologie. Nie wiem czy ona ma zamiar pomóc ręką boga wygrać wojnę. Czy chodzi tylko o komfort psychiczny żołnierzy, którzy będą się modlić o pokój i tolerancje na świecie. A jeżeli umrą to na pewno pójdą do nieba, za to że chcieli innych zabić. […]

  2. […] oraz Polskiego Radia i stawia tezę. Że byłoby krzywdzące twierdzenie. Iż za całą propagandę mediów publicznych odpowiada tylko Jacek Kurski.” natemat.pl i jeszcze Ja sobie to zacytuję. […]

  3. […] Antoni Królikowski został ostatnio złapany i zatrzymany, powodem chyba było palenie Marihuany ? Od razu wylał się hejt na super aktora i człowieka, Ludzie trzeba już w końcu dojrzeć i zrozumieć że thc może pomagać w poważnych chorobach. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *