Benzyna drożeje rekordowo

real blog eu

Benzyna drożeje rekordowo. Choć by nie wiem jak duże były złoża ropy czy np. węgla. Kiedyś zapasy złóż muszą się skończyć. A im mniej tego surowca będzie tym bardziej absurdalne będą jego ceny. Najwyższy czas by brać energie ze słońca i choć to ma swoje wady będzie dużo tańsze i zdrowsze dla naszego pokolenia.

Kiedyś była popularna taka piosenka o pokoleniach, że niby wszystkie wyginą a oni nie. Może są kosmitami nie wiem. Wszystko kiedyś przeminie a teraz czas na energie ze słońca a nie z węgla czy ropy, można też z wiatru i z pola magnetycznego Ziemi, nieważne z skąd ważne by niezależnie i bardzo tanio.

Benzyna drożeje

Benzyna drożeje.

Nikola Tesla chciał dać ludziom prąd za darmo. Myślę że czas w to zainwestować, dzięki technologii mamy taka możliwość. Czemu z tego nie korzystać i popierać ropę czy węgiel ? Retoryczne pytanie oczywiście, ropa to interes na którym np. wyrósł Dubaj.

Ludzie czas brać energie różnego rodzaju za darmo ^ ^,

„Wszystko, co w przeszłości było wielkie, było wyśmiewane, potępiane, zwalczane, tłumione – tylko po to, by wyjść z walki tym mocniej i triumfalnie”.

„Każda żywa istota jest silnikiem nastawionym na koła wszechświata. Choć pozornie wpływ na nią ma tylko jej bezpośrednie otoczenie, sfera wpływów zewnętrznych rozciąga się na nieskończony dystans. ”

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *