Polexit to fake news

Skałka

Polexit to fake news, powiedział Premier Mateusz Morawiecki. Czy polska chce wyjść z Unii Europejskiej czy może Prawo I Sprawiedliwość chce wywalczyć lepsze warunki współpracy. Może i mają intencje dobre nie wrzucam wszystkich polityków do jednego worka, np. Pan Liroy Piotr Marzec zawsze spoko 🙂 Jeden z moich mistrzów ^ ^.

Wracając do tematu ja Panie Premierze Mateusz Morawiecki rozumiem. Że nie chcecie wyjść z Unii Europejskiej. Ale skoro nasze sądy mówią że niektóre punkty traktatu są niekonstytucyjne czyli nie obowiązują nas, nie zgadzamy się na niektóre punkty. Czyli nie obowiązuje nas umowa, a co za tym idzie ich też ?

Nam Polakom chodzi o to że mogą nas z Unii Europejskiej wyrzucić, albo przynajmniej Euro i układy ukrócić. Ciężko będzie żyć mając wrogów w koło, chociaż jakąś równowagę zachować trzeba dla spokoju. A mnie się wydaje że ze wszystkimi się kłócimy, wolał bym odwrotnie by Polak był prezydentem UE, a nie wrogiem, bo wrogowie walczą ze sobą.

Polexit.

Polexit

Mimo wszystko mam nadzieję że kiedyś staniemy się globalną wioską, jednym zgodnym narodem na ziemi. I mam nadzieję że stanie się to szybciej niż, uderzy w nas burza Słoneczna.

Panie premierze Mateusz Morawiecki, proszę mierzyć siły na zamiary i nie walczyć ze wszystkimi w koło tylko współpracować przynajmniej z połową. Nie znam się na polityce może i Prawo i Sprawiedliwość dobrze myślą i chcą lepiej dla Polaków ? Wszystkiego dowiemy się dopiero za jakiś czas jak to bywa z politykami. Ja się trochę obawiam że przyszłość może być gorsza dla Polaków, choć będzie na pewno lepsza niż normalna wojna.


„Polexit to fake news. To szkodliwy mit, którym opozycja zastępuje swój brak pomysłu na odpowiednią pozycję Polski w Europie – napisał w niedzielę na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. Wszelkie zobowiązania wynikające z prawa Unii Europejskiej pozostają w mocy – dodał.” pisze Onet Wiadomości

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

3 komentarze

  1. […] i dużymi emeryturami w porównaniu z innymi Polakami. Nie wiem czemu mają pretensje do Niemiec skoro to Czechy, nie przedłużyły zgody na wydobycie węgla. Bo podobno to zagraża ich wodom […]

  2. […] wpisu. Starsze od tego wpisy mogą nie wyświetlać się poprawianie, nie chce mi się tego naprawiać. Jak kogoś coś kłuje w oczy może napisać w komentarzu a ja się zastanowię ^ […]

  3. […] nie przetrwa ta wiara, to ostatnie stadium Mitologii, których było wiele. A może to ta nasza opowieść jest tą prawdziwą ? Czytając między […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *