Hmm, co tu o Zawierciu napiszę dziś ?

Zawiercie

W Zawierciu. Żartowałem nie będę dziś nic pisać o tym fajnym mieście Zawierciu. Może trochę kontrowersyjny temat poruszę, „216 tysięcy dzieci ofiarami księży pedofilów we Francji. Ujawniono dane. „Zasłona milczenia”” pisze Interia.

Myślę że więcej tego złego dotyku było w rzeczywistości … dziwi mnie to że kościół to ukrywa, teraz jest technologia która może odwzorować przeszłość. Powinni się odciąć od pazernych i złych księży, a ci wysoko postawieni ? Do kościołów pomagać ludziom a nie ich doić. . .

Inaczej nie przetrwa ta wiara, to ostatnie stadium Mitologii, których było wiele. A może to ta nasza opowieść jest tą prawdziwą ? Czytając między wierszami w coś podobnego wierzę ^ ^,

Wracając do księży Pedofilów, jak mam chodzić do kościoła gdy takich ludzi kryjecie. A dla połowy księży bogiem pieniądz. Mimo wszystko wierze że Ludzi Dobrej Woli jest więcej, choć wiadomo że ta muza była głęboko inspirowana inną piosenką.

O Zawierciu można by wiele, ale jeszcze myślę że będzie czas by pisać o moim rodzinnym Mieście.

Zawierciu

Wieżę też że będzie dobrze i będzie lepiej ^ ^,

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
I mocno wierzę w to
Że ten świat
Nie zginie nigdy dzięki nim
Nie nie nie nie nie
Nadszedł już czas
Najwyższy czas
Nienawiść zniszczyć w sobie”.

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

1 komentarz

  1. […] Myślę że skojarzenia Premiera Mateusz Morawiecki są nie na miejscu. To nasz Trybunał Konstytucyjny na początku października orzekł, że ważne zapisy w traktacie UE są sprzeczne z Polską konstytucją. I że nasz Kraj nie musi przestrzegać traktatów Unii Europejskiej, a od dawna przekaz polityków Prawa i Sprawiedliwości jest taki, że nikt nie będzie Polsce mówił co ma robić. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *