Niemieckie obozy zagłady2.

Gdy napiszecie „Polskie obozy zagłady” za takie napisanie, będzie grozić kara więzienia. Tak za słowa można już karać wiezieniem, chyba już nikt nie ma wątpliwości, w którą stronę zmierzamy ?

Koniec wolności słowa w polsce @ lepiej przecież ukarać inaczej, choć by finansowo, czy napiętnować kłamstwo, ale do więzienia ? hmmmmmm

Będziemy też walczyć, z historią uczoną w szkołach, na Wschodzie i Zachodzie ? 🙂 tam w książkach podobnych przeinaczeń, może być dużo.

Polski obecny (PiS) Rząd też troszkę przeinacza historię, np. katastrofa lotnicza w Smoleńsku, politycy PiS robią ze zmarłego prezydenta bohatera. Który umarł za Polskę itp. z całym szacunkiem były Prezydent, gdyby wiedział że tak będzie, nie oddał by życia z Polskę.

tylko wysłał ludzi, zmierzam do tego że to katastrofa lub zamach, ale w warunkach pokoju, to przypadek a nie wzięcie karabinu i ruszenie na wojnę za „Polskę”… ok Prezydentem był, nie był jakiś zły, ale też bez przesady, jeszcze trochę to za „świętego”, zostanie uznany 🙂

Niemieckie obozy zagłady.

Jak będziemy łączyć się ze światem, poprzez Unie Europejską. Lub inaczej w handlowych, sportowych czy towarzyskich kontaktach, to razem możemy rozmawiać o wspólnej prawdziwej historii światowej.

Polska obecnie szuka wyjścia z UE i nie lubi Rosji a Oni nas itp. na świecie, tylko polska tyl;ko polacy najlepsi, a jak by tak obiektywnie i uczciwie spojrzeć na ziemię to inni mogą być lepsiejsi.

Podsumowując – przesadą jest karać więzieniem i narażać podatników na płacenie delikwentowi diety i opłacania kurortu, z drogimi ochroniarzami, lepiej niech kłamca zapłaci i przeprosi 😉

Nawet Izrael ma do nas problem, …

—–

Myślałem że dłużej odpocznę od pisania, ale odpoczynek to mi to właśnie daje 🙂 jest Hardcore, ale to nic w porównaniu ze śmiercią jak nauczał „mistrz”.

Wolność słowa zakończono, wsadzać będziem do więzienia pisarzy kłamców. Prawda jest tylko jedna, choć trochę się różni w różnych szkołach na świecie historia.

UBÓJ RYTUALNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.